Star Traders: 4X Empires Oyun indir

Oyun / 24 January 2013
Oyun bilgisi:

İnsanlığın son kurtulanlarının komutasını alın ve yıldızlar arasında bir imparatorluğu yeniden inşa edin. Bu sürükleyici sıra tabanlı strateji oyununda, büyük exodus mültecilerinin düşmanca alanda yeni bir eve götürüp yeni bir galaksi kapasiteli bir medeniyet kurmasına neden olmalısınız. Uzayın karanlık ulaşmalarında hayatta kalmak için, halkınızı korumak, rakip hizipleri kontrol etmek ve kayıp teknolojinin kilidini açmak için savaşmanız gerekecektir.

Bu zorlu medeniyet geliştirme oyunu, orijinal yıldız tüccarlarının RPG'nin evrenine genişler. Ana filonun arkasına düşmüş bir kıymık grubun lideri olarak, yakındaki yaşanabilir dünyaları yerleştirmek, iddianızı hissetmek ve gelişmeye çalışmak için seçeneğiniz yoktur.

kuvvetleriniz her turda düşmanca uzaylılarla yüzleşecek ve filolarınız güneş sistemleri boyunca zorlu bir taktiksel çatışmalarda savaşacaklar. Yıldız çatışmasının dalgaları imparatorluğunuza yıkarken, gezegenlerle karşı karşıya kalacaksınız, gezegen bombardımanları yıkanır ve bizim imparatorluğunuzu genişletmek için yabancı istilalarda da aynı şeyi yapmanız gerekir.

Kendi emriminizde, ekonominizi, politik alanınızı ve teknolojik araştırmalarınızı yönetmeniz gerekir. Çökye hizipleri güç için Vie, dinlenmek için eski rekabetler yapamıyor. SADECE DEPT Siyasi manevralarınız anlaşmazlık ve savaşta anlaşma ve uyumu yapabilir. Dümenden, aynı zamanda savaşın yıkımını ve siyasi rakiplerin saldırılarını sağlayabilen güçlü bir ekonomi oluşturmanız gerekir. Sprawling teknolojisi ağacından önce yalan söylüyor ve teknolojilerinizin galaktik uygarlığınızın stratejisini belirleyecektir. Hayatta kalmak için, bu zorlukların bazılarının üstesinden gelmeniz gerekir, başarılı olmak için hepsine hakim olmalısınız.

Özellikler:

  Yeni galaktik bir imparatorluğa hayatta kalan bir ragtag grubunu büyütün. Galaktik mültecilerin kolonilerini yabancı saldırıdan koruyun. Etki alanınızı genişletmek için tehlikeli siyasi ve ekonomik işleme istihdam etmek. Düşmanlarınızı en üst elden çıkarmak için casuslar ve casusluk kullanın. Araştırın ve inanılmaz yeni gemiler, silahlar ve teknolojiler oluşturun. Zengin, dinamik karakterlerle dolu geniş bir evren ile ticaret yapın. Galaksiyi keşfedin ve birçok sırını ortaya çıkarın. Çoklu zorluk seviyeleri ve özelleştirilebilir harita boyutları. Mültecileri kurtarmak ve onları güvende tutmak için her şeyi risk. Nasıl kurulur:

   1. Star Traders indirin: 4x İmparatorluk Burada:

    (Nasıl indirileceğini bilmek, burada )

    • Bağlantı Mega.co.nz:

    • Bağlantı Billionupload:
    Buraya indir

    • Link ClickNupload:

    • link filecore:

    • Link HudeFiles:

    • Bağlantı yüklenebilir:

    • link yüklendi:

    • link iniscloud:

    (Şifre ile UNRAR: IgG-Games.com)

    2. Kur
    3. Çatlak.
    4. Oyunu oynayın.
    5. Eğlenin ^^


    (nasıl kurulacağını bilmiyorsanız veya bazı problemleriniz varsa, bana ) indirme ve yükleme nasıl yükleneceğine ilişkin talimatlar:

    yok ... Sistem gereksinimi: Minimum:

16
TELİF HAKKI İHLALİ