Star Traders: Frontiers Full İndir (v3.1.35) Oyun indir

Yıldız tüccarları: Sınırlar full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Yıldız Tüccarları: Sınırlar - Sizler, büyük bir açık evren içinden geçen bir yıldız gemisinin kaptanısınız. Mürettebatınızı özelleştirin ve kendi geminizin dümeninde komuta edin ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Tren Brothers

Publisher: TREES BROTHERS

sürüm tarihi: 31 Temmuz, 2018

tür: rpg, dönüş tabanlı, Sci-Fi, simülasyon, strateji

Geminizi ve mürettebatınızı bir uzay Korsan, Tüccar, Bounty Hunter ve daha fazlası olarak Star Traders: Sınırlar - Tren Brothers oyunlarından bir epik uzay rpg. Macera ve yıldız tüccarlarının lore ile zengin, büyük bir açık evrenin içine girişiminde bulunmak. Özel mürettebatınızı ve uzay geminize, iç çekişme, politik entrika ve yabancı tehditlerle yırtılmış sürekli gelişen bir galakside monte edip komut ederek yolunuzu seçin. Nakliye şeritlerini terörize eden bir korsan olarak uçacak mısın, güneş savaşlarına bir askeri kaptan olarak birleştirin ya da yıldızların karşısındaki hedefleri korkutucu bir ödül avcısı olarak takip eder mi?

Zengin, açık bir evreni keşfedin: Endless prosedürel olarak üretilen galaktik haritaları keşfedin, benzersiz karakterlerle tanışın ve galaksiyi fethetmek için düşmanları kullanın!

Bir aralıksız bir kaptan olun: bir casus, kaçakçı, kaşif, korsan, tüccar, ödül avcısı ve daha fazlası (26 iş toplamı) rolünü üstlenin (26 iş toplamı)!

Anahtar fetürleri: Başarı Kilidini Açar: Yeni başlangıç ​​gemileri ve yeni başlangıç ​​kontakları gibi ek isteğe bağlı (ancak daha iyi olmayan) içeriğin kilidini açmak için hikaye ve meydan okuma hedeflerini gerçekleştirin.

Minimum: OS: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10 İşlemci: 1.2 GHz Bellek: 1024 MB RAM Grafikler: OpenGL 2.0 veya daha yüksek Depolama: 250 MB Mevcut alan Ek notlar: Lütfen video sürücülerinizin güncel olduğundan emin olun!

Önerilen: OS: Windows 7, Windows 10 İşlemci: 2.0+ GHz Bellek: 2048 MB RAM Grafikler: OpenGL 2.0 veya daha yüksek Depolama: 500 MB Mevcut alan Ek notlar: Lütfen video sürücülerinizin güncel olduğundan emin olun!
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
55
TELİF HAKKI İHLALİ