Star Vikings Forever Full İndir (v2.3) Oyun indir

Star Vikings sonsuza dek full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Star Vikings sonsuza dek, Chroma Kadro, Dungeonland ve Relic Hunters sıfırın ödüllü yaratıcıları tarafından geliştirilen komik bir bulmaca / RPG'dir.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Rogue Snail

Publisher: Akupara Games

sürüm tarihi: 6 Eki, 2016

tür: gündelik, strateji, rpg, bulmaca

Stratejinizi oluşturun. Squash uzay salyangozları. Yıldız Viking Olun.

Star Vikings'te sonsuza dek, uzayaşığı vikingler ekibinizi, eğlenceli ve neredeyse sonsuz bir zorlu bulmacalar akıntılarında intergalaktik salyangozların kötü durumunu üstlenecek şekilde inşa edeceksiniz.

Google'da en iyi indie 2017, Google Play Indie oyunları Festivali'nde finalist, Brezilya Bağımsız Oyunlar Festivali'nde "En İyi Oyun Tasarımı" ve Uzay Salyangozu'ndaki "En İyi Oyun Tasarımı" Kazananı ve "En İyi Oyun Tasarımı" nda Finalist. Star Vikings sonsuza dek, Chroma Squad, Dungeonland ve Relic Hunters sıfırın ödüllü yaratıcıları tarafından geliştirilen komik bir bulmaca / RPG'dir.

Takımınızı, stratejik olarak düşmanlara saldırır ve tahtayı temizleyin. Düşmanlar en parlak değil ve saldırdıkları zaman birbirlerine saldıracaklar. Bu, bir sonraki aşamaya ilerlemek için bir yolu temizlemek veya belirli bir hedefi tamamlamak için birkaç hamle ile tüm tahtaları silebileceğiniz çok tatmin edici bir zincir açma sistemi oluşturur.

Zamanınızı alın ve strateji yapın veya daha hızlı tempolu savaş için, aynı anda birden fazla hamle yapın. Bulmacalar, prosedürel olarak üretilir, her seferinde benzersiz ve doğrusal olmayan zorluklara izin verir. Her karakterin standart bir yakın muharebe saldırısına sahiptir ve bu da kabuklarına ağlayan salyangozları gönderecek özel bir yetenek saldırısı ile birlikte. Her özel yetenek, sınıflarına özgüdür ve bulmacaları çözmede ek bir strateji katmanı sağlar.

Star Vikings'in eşsiz bir oyun içeriğin doludur ve Gamer olmayan büyükannemenizi krediler rulo zamanında hardcore min-makine makinesine bile çevirir!

Özellikler:

Benzersiz Yapboz / RPG Oyunu - Ekip Çalışması ve Zincir Reaksiyonlarına Dayalı

İşlemsel olarak üretilen bulmacalar - sonsuz tekrarlanabilirlik için

8+ saatlik hikaye modu - renkli karakterlerle ve komik iletişim kutusu ile dolu

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: 2.0 GHz Bellek: 4 GB RAM Grafikler: GeForce 700 Serisi DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 1 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
77
TELİF HAKKI İHLALİ