Star Wars Jedi Knight II: Jedi Outcast Full İndir Oyun indir

Star Wars ™ Jedi Knight II - Jedi Outcast ™ full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Star Wars ™ Jedi Knight II - Jedi Outcast ™ - Star Wars'ın Mirası Dark Forces ™ ve Star Wars® Jedi Knight, Jedi Outcast'ın yoğun birinci şahıs hareketinde yaşıyor.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Raven Software, Aspyr (Mac)

Publisher: lucasarts, aspyr (mac), lucasfilm, Disney interactive

sürüm tarihi: 16 Eyl, 2003

tür: eylem, bilim-fi, atıcı, macera

Star Wars Dark Forces ™ ve Star Wars® Jedi Knight'ın Mirası Jedi Outcast'ın yoğun birinci şahıs hareketinde yaşıyor.

Anahtar fetürleri: Kyle Katarn, Yeni Cumhuriyetin Temsilcisi, Işıklığınızı ve Galaksiyi Plaguva'ya yeni bir kötülükle savaşma gücünün tam gücünü kullanın. Jedi Zihin Hakkı, Zorla Şimşek ve Kuvvet Gravatörü de dahil olmak üzere 8'den fazla kuvvet yeteneğini koruyun. Akıllıca, kırıcı tüfek, termal patronatörler, gezi madenleri ve Wookiee Bowcaster dahil olmak üzere 13 silahın bir arsenalinden birini seçin. 2-32 oyuncu veya çeşitli AI botlarına karşı çevrimiçi olarak oynayın - ve ek 7 kuvvet gücü kazanın. Becerilerinizi 24 tek oyunculu misyonda test edin ve Jedi Master, Holocron, YSalamiri, Düello, DeathMatch'i yakalayın ve bayrağı yakalayın. Luke Skywalker ve Lando Calrissian gibi efsanevi yıldız savaşları ile etkileşime geçin (Billy Dee Williams'ın Sesini Lando olarak sesini içerir.) Kritik olarak kabul edilen Raven Studios ve Quake III Arena Motoru tarafından desteklenmektedir.

OS: Windows 2000, XP veya Vista İşlemci: Pentium II veya Athlon 350 MHz Bellek: 64 MB Grafik: 16 MB OpenGL uyumlu DirectX®: 9.0C Sabit Disk: 800 MB Ses: Direct x 8.0a Çok Oyunculu Gereksinimler: Pentium II veya Athlon 400mhz
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
65
TELİF HAKKI İHLALİ