STAR WARS Rebellion Full İndir Oyun indir

Oyun / 16 December 2015

Star Wars ™ isyan full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Star Wars ™ İsyanı - Harika bir ayaklanma zamanı. İlk Ölüm Yıldızı, isyan için büyük bir zaferle işaretleyen, imha edildi. Ancak imparatorluk güçlü kalır. Olarak ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Coolhand Interactive

Publisher: lucasarts, lucasfilm, Disney interactive

sürüm tarihi: 28 Şub, 1998

Tür: strateji

Harika bir ayaklanma zamanı. İlk Ölüm Yıldızı, isyan için büyük bir zaferle işaretleyen, imha edildi. Ancak imparatorluk güçlü kalır. Komutan olarak, asi ittifakını veya galaktik imparatorluğun kontrolünü ele geçirmeyi seçmelisiniz. Amacınız: Galaksinin tamamlanması.

Galaxy'yi zorla al. Galaksiyi diplomasi yoluyla alın. Galaksiyi gizli işlemlerle alın. 200 dünyaya kadar olan sadakat (veya kızgınlığı) kazanın. Star Wars ™ İsyanı, büyük bir ölçekte ve gerçek zamanlı bir ortamda strateji ve taktikleri uygulamak için size gizlilik gizliliğini sunar. Tüm Star Wars Galaxy'nin tümü ödül olarak kontrol ederek, Force ™ sizinle birlikte olacak mı? Kendin için keşfedin.

Anahtar fetürleri: Epik ölçekte strateji oyunları - 200 Dünya'ya kadar olan desteği için asi İttifak veya Galaktik İmparatorluğun kontrolünü üstlenin. Gerçek zamanlı ortam, stratejik metteğinizi her turda test eder. Kapsamlı Kaynak Yönetimi - Stratejik kısım, imalat, kaynakları, filo dağıtımını ve misyon ödevlerini yönetmenizi sağlar. Yenilikçi 3D Savaş Simülasyonu - Dramatik Savaş Sıralarında filoların tam komutunu alın - neredeyse kendi içinde ayrı bir oyun.

Minimum: OS: Windows XP / Vista / 7/8 İşlemci: 1.8 GHz işlemci Bellek: 1 GB RAM Grafikler: DirectX 7 ile uyumlu 3D grafik kartı (DirectX 9 ile uyumludur) DirectX: Sürüm 7.0 Depolama: 611 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
23
TELİF HAKKI İHLALİ