StarCrawlers Full İndir (v1.1.4.1) Oyun indir

starcrawlers full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Starcrawlers, Gritty Spacepunk evreninde belirlenen klasik bir CRPG zindan paletine modern bir alımdır. Uzayın saçakları üzerinde bir mürettebat maceracıları inşa etmek, işleri almak ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: juggernaut games

Publisher: juggernaut games

sürüm tarihi: 23 May, 2017

Tür: RPG, Sci-Fi, Adventure, Turn Tabanlı

Tarayetler aranıyor: yüksek ücret, belirli bir risk. Makul reddetme bir zorunluluktur.

Uzayın saçakları üzerinde bir maceracıların bir mürettebatı inşa etmek, megacorps'ten avlamak için işler almak, rakipleri sabotaj ve kurumsal casusluk yapmak. Zenginlik ve gücün karmaşık politikalarını gezinebilirseniz, zor kazanılan kredilerinizi harcayacak kadar uzun süre hayatta kalabilirsiniz.

Sen bir tarayıcısın ve bu, ödeyebilecek olanlar için çalıştığın anlamına gelir. Varlık kurtarma, ticari casusluk ve kiralama için Mayhem, mürettebatın uzmanlık hizmetlerinden sadece birkaçıdır. Gölgeli bir şey yapması gerekiyorsa, şanslar bir paletlidir. Başarılı olur ve daha iyi bir ödeme ile ödüllendirileceksiniz, o zaman herhangi bir Corp Drone hayal edebilecek. Ayrıca, evlerini alanın saçaklarında yapan tüccarlar, fırsatçı ve maceracıların eklektik çeşitliliğine saygı duyacaksınız.

Temel özellikler:

Anahtar fetürleri: Yenilikçi bir zaman birimi dönüş tabanlı savaş sistemi ile fütüristik düşmanlara karşı stratejik savaşlar ücret. İşlemsel olarak üretilen zindanlar ve olaylar sonsuz tekrarlanabilirlik yaratır. Müttefiklerinizi ve düşmanlarınızı akıllıca seçin. Seçimleriniz, hikayenin nasıl ortaya çıktığını değiştirecek. Hem savaşta hem de keşfederken, her biri benzersiz yeteneklere sahip sekiz oyuncu sınıfları. Rastgele üretilen silahlar, zırh ve yükseltilebilir geliştirmeler ile vites. Hardcore zorluk modları ve isteğe bağlı permiyadatı kolaydır.

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: 2.2GHz çift çekirdekli Bellek: 3 GB RAM Grafikler: 1024MB Özel VRAM DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 2 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
72
TELİF HAKKI İHLALİ