StarDrive 2 Full İndir (Gold Pack v1.5g) Oyun indir

Stardrive 2: Sektör Sıfır Ücretsiz İndir PC oyunu Doğrudan bağlantıda ve torrentte kırılmış durumda. Stardrive 2: Sektör Sıfır bir strateji oyunudur.

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: n / a

Publisher: n / a

sürüm tarihi: n / a

Tür: Sci-fi, strateji, dönüş tabanlı

Stardrive 2: Sektör Sıfır Sıfır Toplam Oyunları tarafından geliştirilmiştir ve Iceberg Interactive tarafından yayınlandı. 9 Mar, 2016'da piyasaya sürüldü.

Sektör Sıfır şimdi bir teknoloji zaferi, hikaye tabanlı bir zafer ve bir puan zafer de dahil olmak üzere oyunu kazanmak için birkaç yeni yol sunuyor. Gelişiminizi Yepyeni Zafer ekranında zafer hedefinize doğru görüntüleyebilirsiniz. Bu yeni mekanikleri desteklemek için onlarca yeni teknoloji eklendi ve AI, oyunu da kazanmalarına yardımcı olmak için bazı ciddi yükseltme verildi!

Anahtar fetürleri:

    New Hex-Kiremit Strateji Haritası, Derin Uzay Arazi ile Bulutsular, Enkül Alanları ve Daha Fazlası Savaş istasyonları ve ekonomik binalarla sektörleri güçlendirmenize izin verecek yeni derin uzay inşaat mekaniği Oyunu kazanmanın üç yeni yolu Onlarca yeni görev, anomaliler, teknolojiler ve etkinlikler Elden geçirilmiş toprak savaşı Geliştirilmiş UI ve AI Artan galaksi boyutu seçenekleri

    Minimum:

      OS: Windows Vista / 7/8/8.1 64 bit (32 bit desteklenmiyor!) İşlemci: 2.5 GHz Intel Core 2 Quad Q8300 veya eşdeğeri Bellek: 4 GB RAM Grafik: 1 GB NVIDIA GEFORCE GT460 veya eşdeğeri, 500 MB ATI HD4850 ​​veya eşdeğeri DirectX: Sürüm 9.0c Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 200 MB Mevcut Alan Ses kartı: DirectX 9 uyumlu ses Ek Notlar: Minimum Çözünürlük: 1366 x 768 Önerilen:
39
TELİF HAKKI İHLALİ