Starena Full İndir Oyun indir

starena full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Starena, 3D Voxel-Art'taki RPG elemanlarına sahip bir patronu Rush Arena oyunudur. Robotik Gladyatör Mecha Reaper J3 olarak, en heyecan verici intergalaktik olan her türlü robotla savaşın ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Darksun Studio

Publisher: gamera game

sürüm tarihi: 21 May, 2020

tür: eylem, RPG, SCI-Fi

Starena, 3D Voxel-Art'taki RPG elemanlarına sahip bir patron acele arena oyunudur.

Starena Gladyatör turnuvasına hoş geldiniz! Mecha Reaper J3, evrendeki en popüler spor yarışmasının listesinde en yeni savaşçisin. Evren şimdi, bilim ve teknolojideki gelişmeler sayesinde barışçıl olabilir, ancak bu, insanların heyecan aramayı bıraktıkları anlamına gelmez! Tüm evrenin karşısındaki robotlar ve yaratıklarla savaşmanız gerekecek. Hepsi sen daha büyük, daha güçlü ve senden daha mı ortalama - ama onları beceri, kurnazlık ve reflekslerle yenebilirsin! İzleyicilere bağlılıklarını kazanmak için iyi bir gösteri yapın ve evrendeki en ünlü savaşçı olursunuz!

Hızlı tempolu hektik etki

Arena girin ve çeşitli patronun mücadelesinin hactici bir mücadele deneyiminde meydan okuyun!

Düşmanı biti bit

Her patron, yok edilebilir ve dettaglenebilir parçalarla tasarlanmıştır. Onları yok etmek sadece düşmanınızı güç kaybetmekle kalmaz - savaşın gelgitini lehinize çevirmek için kırılmış durumda parçaları kullanabilirsiniz!

Mecha'ınızı kişiselleştirin

Düşmüş bileşenleri seçin ve yeni güçler kazanmak için silahlarınızı ve cildinizi kişiselleştirmek için kullanın. Daha sonraki aşamalarda, gerçekten sizinkinci bir silahı oluşturmak için voksel kutularını bile kişiselleştirebilirsiniz!

Lütfen kalabalık

Savaş içi görevleri, izleyicinin size bağlılıklarını kazanması ve her karşılaşma sırasında size yardımcı olmalarını sağlayacak şekilde tamamlayın. Sonuçta, zevkleri için savaşıyorsun!

En iyi fanlarını getir

En belirgin taraftarlarınız olmak için farklı fanlar arasında seçim yapın. Sizi savaş alanında size yardımcı olacak her savaşa ve bırakacak öğeleri takip edecekler!

3D voksel sanat, adrenalin-pompalama müziği

Minimum: OS: Windows XP, 7,8 veya 10 İşlemci: Intel Core 2 Duo @ 2.00 GHz veya Eşdeğeri Bellek: 1024 MB RAM Grafik: Intel® HD Grafikler veya Daha İyi DirectX: Sürüm 11 Depolama: 2 GB mevcut alan

Önerilen: OS: Windows XP, 7,8 veya 10 İşlemci: Intel Core 2 Duo @ 2.00 GHz veya Eşdeğeri Bellek: 2048 MB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE GTX 960 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 2 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
93
TELİF HAKKI İHLALİ