Starlight Drifter Full İndir Oyun indir

Oyun / 01 July 2016

Starlight Drifter Full indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Starlight Drifter - Kendi karakterinizi oluşturun ve bu Bilim Kurgu Uzay oyunda evreni keşfedin ve kararlarınızın nerede keşfedileceğini ve ne yapacağınızı seçmenizi sağlar.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: nickyswan

Publisher: nickyswan

sürüm tarihi: 29 Haz, 2018

tür: macera, çıplaklık, rahat, görsel roman, bilim-fi

Garip bir sinyal izledikten sonra, şaşırtıcı bir uzay gemisi bulduktan sonra, uzayda terkedilmiş, bilmeden önce küçük bir mürettebatın olduğunu ve nihayet alanınızı keşfetme hayalinizi yaşayabilir.

Starlight Drifter, sizi evrende kendiniz için bir isim yapmak için kaptan koltuğuna sokan bir SCI-FI RPG'dir. Oyun öncelikle bir görsel romanınkidir, ancak açık dünya hususlarını içerir, böylece ne yaptığınızı seçebilirsiniz, böylece ne yaptığınızı seçebilirsiniz, ne görev alacakları ve daha iyi tanıdığı ve potansiyel olarak daha iyi tanımak için misyonlar arasında ... Hepsi, evrendeki işaretinizi ve oyunların son bittiğini nasıl yaptığınızı belirleyecektir.

Özellikler;

Mürettebatınızı oluşturun

Evreni Keşfedin

ve daha fazlası ...

Anahtar fetürleri: Kendi karakterinizi oluşturun (ad, görünüm ve amp; arka plan). İstediğiniz şekilde oynayın, kararları kendiniz yapın. Fit'i gördüğünüz gibi galaksiyi keşfedin, hangi yerleri ziyaret edeceğinizi seçin. Size daha fazla seçenek ve daha fazla 'arkadaş' vermek için bir ekip oluşturun. Çeşitli mürettebat romantizmleri ve amp; Fit'i gördüğünüz gibi keşfedin. Kendi zamanınızı keşfetmek için onlarca farklı etkinlik ve hikaye hatları. Oyun boyunca başarılarınıza ve başarısızlığınıza göre çoklu sonlar.

Minimum: OS: Windows XP İşlemci: 1.66 GHz Bellek: 1 GB RAM Grafikler: DirectX uyumlu kart Depolama: 1 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
18
TELİF HAKKI İHLALİ