Starpoint Gemini Warlords Full İndir (v1.110) Oyun indir

Starpoint Gemini Warlords full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Starpoint Gemini Warlords, 3. kişi sermaye uzay gemisi savaşını 4x strateji ve RPG oyun elemanları ile birleştirir.

Starpoint Gemini Warlords PC oyunu genel bakış:

Starpoint Gemini Warlords, Little Green Men oyunları tarafından geliştirilmiştir ve Iceberg Interactive tarafından yayınlanmaktadır. 23 Mayıs 2017'de piyasaya sürüldü.

Starpoint Gemini Warlords, rol yapma ve strateji elemanları ile birleştirilmiş bir alandır. Güçlü savaş filolarınızı savaşa sokun ya da kendin kur. Seçim senin. Warlord olun!

Battle Prowess'inizi göstermek için doğrudan geminizi kontrol edin. Eşsiz becerileri gerçekleştirirken manuel olarak elle ve neşenlerinize iş yapmasını sağlayın. Sizi savaşa girmeleri için arkadaşlarınızı seçin ve ekstra bir elinize ihtiyacınız olursa, filolarınız size şanlı savaşta size katılıyor. Warlords'daki savaşlar, Duels ve küçük çatışmalardan planet yörüngelerinde büyük filoların çatışmalarına kadar değişebilir.

Anahtar fetürleri:

  Maceranıza küçük, çevik bir silahla başlayın ve çok sayıda avcı kanadı dağıtabilen büyük bir taşıyıcı sınıfa kadar ilerleyin. Seçtiğiniz imha geminizi bolca silah ve geliştirmelerle yükseltin. Ve hepsini kapatmak için, her zaman istediğiniz mükemmel bir gemiyi elde etmek için bir kat boya atın.Key Özellikler: 60'tan fazla farklı hizipten dolayı, büyük oyun dünyası, savaş filolarınızla yüzleşmeye hazır. Kampanya modu U2013, Sol Sisteminin uzaylı işgaline kaçtıktan sonra, İkizler'in eteklerinde, Jemini'nin eteklerinde Jemini'nin eteklerinde yer alan "sürgünlerin" hikayesini oynayın. Farklı başlangıç ​​kurulumuna sahip beş ücretsiz dolaşım senaryosu. Gunships ve Corvettes'ten hantal taşıyıcılara kadar yaklaşık 90 farklı gemi arasından seçim yapın. Ekonomik ve askeri gücünüzü artırmak için kendi kişisel karargahınızı oluşturun. Usule göre ...

  Nasıl Yüklenir Starpoint Gemini Warlords Bedava İndir:

  Bu oyunun en yeni sürümünü yeni yükledik, buradan indirebilirsiniz: Nasıl kurulacağına ilişkin talimatlar Starpoint Gemini Warlords Bedava indir PC'de:

  yok ... (kolay, öğretici görebilirsiniz, tüm oyunlar için aynı, sadece popüler oyunlar için video eğitimi yapıyorum)

  Starpoint Gemini Warlords için sistem gereksinimi full ücretsiz indir:

  Minimum: OS: Windows 7 veya üstü (yalnızca 64 bit) İşlemci: Intel Core 3.0 GHz veya Eşdeğeri Bellek: 8 GB RAM Grafikler: DirectX 11 NVIDIA GeForce GTX 470/560, 1280 MB veya eşdeğeri DirectX: Sürüm 11 Depolama: 15 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu ses kartı Ek Notlar: Burada listelenen minimum gereksinimler ön ve değişebilir!
  İndirme Linkleri

77
TELİF HAKKI İHLALİ