Starship Theory Full İndir Oyun indir

Oyun / 06 June 2017

Starship Teorisi full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Starship Teorisi bir gemi binası hayatta kalma oyunudur. Kaynakları toplamak için maden ve ticaret. Yeni güncellemeler planlayın ve oluşturun. Mürettebatı eğitin ve yönetin. Hayatta kalmak için savaş ..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Reconnect Software

Yayıncı: Reconnect Software

sürüm tarihi: 4 Tem, 2017

tür: Simülasyon, strateji, sağkalım, bilim-Fi, yönetim, gündelik, bina

Starship Teorisi bir gemi bina hayatta kalma oyunudur. Bilinmeyen alanda kaybolan 4 kurtulanlarla başlarsınız.

Hepsini aldığını, kaptanı!

Kendi yolunuzu bir yıldız gemisi oluşturun. Düzeni planlayın. Yükseltmeleri inşa eder. Yeni teknolojiyi araştırır. Karmaşık bileşenleri korumak. Yangınları söndürmek için oksijeni havalandırın.

Bunu yapın

ayırın ve asteroitler madeni. Karşılaştığınız nötr gemilerle ticaret yapın. Tehdit ve rakipler rüşvet. Mahvolmuş gemilerden gelen mineraller.

uzun yaşa ve gelişigüzel

Mürettebatınızı çeviklik, dayanıklılık, zeka, mühendislik ve savaşta eğitin. Onları beslemek, dinlenmek ve mutlu etmek, bu yüzden ellerinden gelenin en iyisini yapıyorlar. Geminin temiz ve oksijenle tepesinde olduğundan emin olun.

Direnç boşuna

Özel bileşenleri hedefleyerek düşman hedefleri meşgul edin. Yeni silahların kilidini aç. Isı seviyelerini yönetin. Asteroitlerle çarpışmalardan kaçının. Sıcağın bir yıldızdan geçmesini sonlandırın. Yaradan kaçmak için çözgü atlamasını meşgul edin.

Minimum: OS: Windows XP İşlemci: Intel Core i3 veya eşdeğeri Bellek: 4 GB RAM Grafikler: GeForce GT 640 veya eşdeğeri DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 500 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
28
TELİF HAKKI İHLALİ