Stary Full İndir Oyun indir

Stary Full indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Stary - Ölüm, yaşamın kaçınılmaz ve mantıksal sonuçlarıdır. Bütün insanlar, bir yol ya da başka, bunu anlar, ancak sonuna kadar sadece birkaçını kabul etmeye cesaret ederler.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: lars

Yayıncı: lars

sürüm tarihi: 24 Aralık, 2018

tür: eylem, macera

Ölüm, yaşamın kaçınılmaz ve mantıksal sonuçlarıdır. Bütün insanlar, bir yol ya da başka, bunu anlar, ancak sonuna kadar sadece birkaçını kabul etmeye cesaret ederler.

kısa sürede uzun bir ömrü yaşayın.

Stary - Gezgin hikayesi. Ciddi bir operasyondan sonra hastanede uyanmak, ana karakterin hafızasından boş yerlerden uzun bir yolculuğa çıkın. Yolu terk edilmiş bir hapishanede, hastanenin, orman ve hatta gizli yeraltı tesislerinin bir parçası olan karakteri kontrol etmeniz gerekir. Ben kimim ve neredeyim, sadece sonunda bulmak için yeterince şanslı olacağım! Herhangi bir dönüş ilginç bir maceraya dönüşebilir, ancak nahoş bir sürpriz olabilir.

nereye gideceğim?

Hastane, labirent, hapishane, kale, zindan ve ziyaret edilecek diğer birçok yer.

Ne bekliyor?

tuzaklar ve chasms, notlar ve kaydırmalar, ölü ve gizli odalar.

tavsiye

nadir durumlarda kaydet. Sonuç olarak, hatıralarınıza sıkışmış olan kalan hafıza parçalarına zarar verme şansı var ...

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7, 8, 8.1, 10 İşlemci: Intel Core i3-530 Bellek: 4 GB RAM Grafikler: Nvidia GeForce 400 Serisi / AMD Radeon HD 4000 Series 1 GB VRAM DirectX: Sürüm 11 Depolama: 3 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7, 8, 8.1, 10 İşlemci: Intel Core i5 Bellek: 6 GB RAM Grafikler: NVIDIA GeForce 500 Serisi / AMD Radeon HD 6000 Series 1 GB VRAM. DirectX: Sürüm 11 Depolama: 3 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
54
TELİF HAKKI İHLALİ