State of Decay: YOSE Day One Edition Full İndir Oyun indir

Decay Durumu: Yose Full indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Decay Durumu: Yose - 1080p, gelişmiş aydınlatma, dokular, animasyonlar ve mücadele mekaniğiyle birlikte, bozulma durumu: Yıl - One sizi bile çeker ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Undead Labs

Publisher: Microsoft Studios

sürüm tarihi: 27 Nis, 2015

tür: sağkalım, açık dünya, eylem, rpg, simülasyon, macera

Çürüme durumu, büyük eklenti arızası ve yaşam çizgisi ile birlikte, şu anda çarpıcı 1080p'de tamamen remastered. Yeni görevler, silahlar ve ekstra içerik, gelişmiş aydınlatma, dokular, animasyonlar ve mücadele mekaniği ile birlikte, salgın sonrası dünyaya daha da derinlemesine çeker. Zombi kıyametinden nasıl kurtulacaksınız?

Yeni görevler

Gizemli tedarik kasaları harita genelinde uzak bölgelere bırakmaya başlar, büyük zombi orduları çeker. İstilayı silin ve çürüme durumunda görülen en nadir ve en güçlü ekipmanlardan bazılarını alabilirsiniz.

Yeni kurtulanlar

Lifeline'dan en sevdiğiniz karakterler artık, önceden oynanamaz Kelly "Sasquatch" Eldridge de dahil olmak üzere arızalanmada kilitlenebilir.

Yeni Araçlar

Oyuncular sadece yepyeni bir SUV olsun, ancak özel araç derileri de daha fazla kişiselleştirme için tüm haritalar arasında dağıtılır.

Yeni Silahlar: Varil Bombası Başlatıcıları ve Karşıtı Av tüfeği

Varil el bombası başlatıcısı ekleri ile donatılmış yeni saldırı tüfeklerinin yanı sıra yangın önleyici turları yangın olan av tüfeği bulun.

Ultimate Zombie Survival-Fantasy oyununda toplumun çöküşüne karşı durun. Her kararınıza cevap veren tehlikelerle ve fırsatlarla dolu bir açık dünyayı keşfedin. Her biri kendi kendine özgü becerileri ve yetenekleriyle oynanabilir kurtulanların bir topluluğunu işe alın. Tabanınızı, Undead'in amansız ordularına karşı tasarlayın ve güçlendirin. Gıda ve mühimmat için cesur baskınlar uygulayın ve başka bir gün yaşamak için ne gerekiyorsa yapın.

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: Intel Core 2 Duo E6600 / Athlon X64 3400 Bellek: 4 GB RAM Grafik: GeForce GTX 470 / Radeon HD 5850 / Intel HD 4600 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 4158 MB Mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 7 / Windows 8 İşlemci: Intel Core I5-750 / AMD Athlon X4 760K Bellek: 8 GB RAM Grafik: GeForce GTX 560 / Radeon HD 7770 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 4200 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
44
TELİF HAKKI İHLALİ