Staxel Full İndir (v1.5.59) Oyun indir

staxel full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. STAXEL - Çiftliğinizi büyütün, köylülerle tanışın ve dünyanızı oluştururken çevrimiçi arkadaşlarınıza katılın.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Plukit

Publisher: Humble Bundle

sürüm tarihi: 23 Oca, 2018

tür: simülasyon, bina, açık dünya, rpg, macera, gündelik, hayatta kalma

STAXEL, ilginç karakterlerin oyuncuları olan yaratıcı bir tarım ve köy ömrü oyunudur. Çiftlik evinizi oluşturun, köylülere yardım edin, vahşilere balık avlamak ya da böcek için avlanmak ve arka bahçenizde çeşitli ürünler yetiştirin. Sosyal hissediyorsanız, arkadaşlarınızı eğlenceyi paylaşmak için bile davet edebilirsiniz!

Köy hayatını deneyimleyin

STAXEL'DE, TUTLU BİR KÖYÜNDE YENİ YENİ OLDUĞUNACAKTIR. Tuhaflıkları olabilirken, diğer sakinler yerleşmenize yardımcı olacaktır. İyiliğini iade edin ve köyün güzelleşmesine yardım edin!

Yeni günler arkadaşlarınızla takılmadığınızda veya çiftliğiniz üzerinde çalışıyorsanız, yeni bir hobi takip ediyor, birçok koleksiyondan birini tamamlayabilir, zor kazanılmış paranızı değerli tohumlara harcamak ya da bir el ve yaptırmak Kasabadaki izin!

Çiftliğinizi besleyin

Köklerinizi düşürün ve köye yeni gelen olarak hayata geçin. Wilderness tarafından geri kazanılan bir koşu, eski bir ev ve tarım arazisi ile başlamak, yerini çevirmenize bağlıdır. Bitki tohumları, ekinlerinize dikkatlice eğilimindedir, hayvanlarınıza bakın ve çiftliğinizi genişletin. Unutma: Çiftliğinize bakın ve çiftliğiniz sizinle ilgilenecek!

Eğlenceyi paylaşın!

yabancı bir köyün eteklerinde bir çiftlik çalışmak yalnız olamaz, bu yüzden neden arkadaşlarınızı takılmaya davet etmiyorsunuz? STAXEL, bir günden itibaren akılda çok oyunculu bir şekilde tasarlandı, bu yüzden takılmak ve arkadaşlarınızı bu alanları çalıştırın! Bir çiftliği arkadaşlarınızla paylaşabilir veya Staxel'in engin dünyasında komşu olabilirsiniz.

Dünyanızı kişiselleştirin

STAXEL'in VOXEL tabanlı Sandbox World, ancak istediğiniz gibi çevrenizi değiştirmenize izin verir ve zengin bir oyun içi materyaller ve modaya uygun bir yaklaşımla, oyunun içindeki kendi benzersiz dünyanızı gerçekten yaratabilirsiniz.

Rustik çekiciliğini korurken köyü büyütürsünüz ya da tamamen yeni bir yöne götürürsünüz? Belki köyü terk etmeyi ve kendi projelerinize odaklanmayı tercih edersiniz? Hepsi size kalmış ve yaratıcılığınız tam olarak işin aracıdır!

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 SP1 (64bit) İşlemci: Intel Core I5 ​​@ 2GHz (veya eşdeğeri) Bellek: 8 GB RAM Grafik: NVIDIA GEFORCE GTX 660 1GB / AMD RADEON HD 7850 1GB DirectX: Sürüm 9.0 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 12 GB mevcut alan

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
79
TELİF HAKKI İHLALİ