Stay in the Light Full İndir Oyun indir

Light free indir PC oyunu direk indir ve torrent kırılmış durumda. Işıkta kalın, tamamen bir sonraki gen grafik ayarında süspansiyon ve gerginlik oluşturan sürükleyici birinci şahıs korku oyunudur. En son ışın izleme özelliklerini kullanarak ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Sunside Games

Publisher: sunside oyunları

sürüm tarihi: 3 Haz, 2019

tür: macera, eylem, korku

Işıkta kalmak, tamamen bir sonraki gen grafik ayarında süspansiyon ve gerginlik oluşturan sürükleyici birinci şahıs korku oyunudur. GTX ve RTX NVIDIA kartlarının en son ışın izleme özelliklerini kullanarak, tehlikeyi önlemek için gerçek zamanlı yansımaları kullanırsınız ve bulmacaları hazineler için yağmalarken çözün. Zindanlar, sizi sürekli ayak parmaklarınızda tutarken, yüksek uçlu grafiklerde harmanlamayı sağlamak için akıllıca tasarlanmış randomizasyon ve el yapımı elemanların bir kombinasyonu kullanılarak inşa edilmiştir.

Onun tarafından avlanıyorsun, gizemli bir zindanda gizlenen bir yaratık. Sadece birkaç eşya, bir ayna, bir meşale ve biraz tebeşirle, bu cehennem yer hayatta kalmalısınız. Bulunacak hazineler var, çözmek için bulmacalar ve açığa çıkar.

Işıkta kalmak, ışın izleme yeteneğine sahip bir GTX veya RTX kartı gerektirir. Unreal 4'in en son sürümünü kullanarak, yalnızca bu yeni teknoloji ile yapılabilecek oyun için ray izlenen yansımaları ve gölgeleri kullanır.

Işıkta kalmak, ayna, arkanızdaki şeyleri piksel mükemmel doğrulukla yansıtıyor. Işık ve gölgeler, oyunun kilit unsurlarıdır. Bu oyun tamamen yeni oyun deneyimleri oluşturmak ve Ray İzleme Grafiklerinin donanım kabiliyetini gösteren, tamamen yeni oyun deneyimleri oluşturmak için kullanır.

En son NVIDIA sürücüleri ve Windows 10'u ışıkta kalmak için doğru şekilde oynamak için kurulmalıdır. 1060 GTX kartı veya daha yüksek gerektirir.

Teknik Not: SLI şu anda desteklenmiyor ancak gelecekteki bir güncelleme için bakılıyor.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 10 Build 1809 İşlemci: Dört Çekirdek Bellek: 8 GB RAM Grafikler: GTX 1060 3GB Minimum DirectX: Sürüm 12 Depolama: 2 GB mevcut alan Ek notlar: Minimum özellik GTX 1060 gerektirir

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 10 Build 1809 İşlemci: Dört Çekirdek Bellek: 8 GB RAM Grafikler: RTX Grafik Kartı DirectX: Sürüm 12 Depolama: 2 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
33
TELİF HAKKI İHLALİ