Stealth Inc 2: A Game of Clones Full İndir Oyun indir

Stealth Inc 2: Klonların bir oyun full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent kırılmış durumda. Stealth Inc 2: Bir Klon Oyunu - Stealth Inc 2'de, bir uğursuz ve yüksek teknoloji test tesisine kaçan bir klonun rolünü oynarsınız. Stealth Inc 2 hem beynini hem de ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: karbon

Publisher: Curve Digital

sürüm tarihi: 30 Nis, 2015

tür: eylem, macera, bulmaca

Stealth Inc 2'de, uğursuz ve yüksek teknolojiye sahip bir test tesisine kaçan bir klonun rolünü oynarsınız. Stealth Inc 2, hem beyninizi ve reflekslerinizi, yayılan bir uçuşta bir araya getirilen 60 çeşit seviyenin üzerinde test eder.

Ölüm asla birkaç andan fazla değildir, ancak klon olmanın az sayıda avantajından biri ölümün kalıcı olmadığı değildir. Yükleme ekranları yok ve endişelenecek hiçbir hayat yok, oyuncuların kaçınılmaz ölümlerini, nihai düşmanca çalışma ortamında lazerler, cinayet robotları ve korkunç patronlar gezinirken bir öğrenme aracı olarak kullanmaları teşvik edilir

Özellikler:

Orijinal oyunun doğrusal seviyelerinden, tamamen keşfedilebilir bir metroidvanya tarzında, diğer klonlarınızı beş ayrı alan ve 60 bireysel tuzak, bulmaca robotları ve lazerleri olan bir şeytani test merkezi ile kurtarın.

En son Hi-Tech Gadget'ları, friendly-a-Mate ™ 'nın güler yüzlü yüzünden, ME TOO ™, ekipman ve araçlar gibi homicidal klonlama aletlerinden gülümseyen yüzü, ekipman ve aletlerin bir parçası değil, daha önce hiç olmadığı gibi oyunun bir parçası. Gadget'larınızı sadece bulmacaları çözmekle kalmaz, aynı zamanda yeni yollar açıp birçok gizli ve gizli alanı keşfeteceksiniz.

saniyede 60 karede çalışan HD grafiklerin tadını çıkarın, animasyonlu kesme sahneleri ve senth-ağır endüstriyel film müziği. GÖZLERİNİZİ GÖRÜNTÜLENDİRMEK, SERİSİNDE İLK KESTE DAHA FAZLASI DAHİLDİR.

Kendinizi hem çevrimiçi lider tabloları ve Ringing sistemi aracılığıyla hem de arkadaş, düşman ve ebeveynlerle karmaşık seviyeleri oluşturmanıza ve paylaşmanıza izin veren tamamen işleyen bir seviye editörü olan bir tasarımcı olarak kendinizi test edin.

Minimum: OS: Windows 7 ve üstü İşlemci: Intel Core 2 Quad @ 2.40ghz Bellek: 3 GB RAM Grafik: NVIDIA GTS 275 DirectX: Sürüm 10 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 410 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
55
TELİF HAKKI İHLALİ