Steel Rain Full İndir (v1.6.3) Oyun indir

Oyun / 09 December 2015

çelik yağmur full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Çelik Yağmur - Ultimate, Stratejik Shmup Remix! İki savaş kanadı kontrolü, üç farklı oluşum arasında fırlatın ve ezici düşman filolarıyla yolunuzu patlatın!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: polarityflow, Adrian Zingg

Publisher: polarityflow

sürüm tarihi: 3 Ara, 2015

tür: eylem, strateji, rpg, hayatta kalma

RPG elemanları ile nihai ateş-up-up / strateji remix için hazırlanın!

Çelik Yağmur, merkezinde modern, yüksek hızlı bir shmup çekirdeğiyle, modern, yüksek hızlı bir shmup çekirdeğine sahip gerçekten yeni bir strateji karışımı, RPG ve çılgınca eylemdir. 2 kanatları kontrol etmeniz için, etkileyici bir şekilde büyük düşman filolarının etkileyici bir çeşitliliği ile mücadele ederken, farklı oluşumlar ve itfaiyelerde taktiksel olarak düzenleyebilirsiniz.

Gezegenleri serbest bırakın, koloniler oluşturun, yeni teknolojileri araştırın ve yeni aktif ve pasif becerileri öğrenin. Binaları inşa etmek ve yeni savaş teknolojilerini ve becerilerini araştırır. Akıllıca el sanatları öğeleri ve daha fazla egzotik ve güçlü yükseltme için gereken deneyim puanlarını ve nakitlerini toplamak için görevler aracılığıyla oynayın.

Parlak yeni yükseltmelerinizi kurmayı, kurnaz drone evcil hayvanları oluşturmayı ve yeni kanatları satın almayı asla unutmayın; grevlerinizi her zamankinden daha ölümcül hale getirin!

Anında 3 farklı kanat oluşumunu anında geçer ve her bir durum için kendi özel taktikler ve strateji setinizi geliştirmek için bunları 6 tamamen özelleştirilebilir firemod ile birleştirin; yerinde!

Misyonları tamamlayın ve 7 farklı gezegende epik bossfights hayatta kalmak, rastgele üretilen orbital devriye görevlerini oynayın ya da gerçek bir çelik yağmur ustası olmak için savaşırken yerleşik sahne düzenleyicisiyle kendi aşamalarınızı tasarlayın ve yaratın.

Liderlik pozisyonları için mücadele, klasik sıralamalar yapın ve bu eşsiz, eğlenceli ve yeni Indie oyununda 80'in üzerinde başarının kilidini açın!

Çelik yağmur sadece çılgınca değildir. Bu da derin ve stratejik bir deneyimdir. Oyun, oyun deneyiminizi serbestçe değiştirmenize izin vermek için etkileyici oyun çeşitliliği, 10 zorluk seviyesi ve hardcore modu sunar. Tam ve eksiksiz gamepad ve joystick desteği, tabii ki bir verilmiştir.

Özellikler:

- çılgınca taktiksel shmup eylemi

Kanatlarınızı manevra yapın, vur, füzelerden kaçının, sineklik taktiklerini değiştirin ve muhalefeti ezin!

- kolonizasyon

Minimum: OS: Windows XP veya üstü İşlemci: Intel Pentium 4 2.0 GHz + Bellek: 1 GB RAM Grafikler: Min. Çözünürlük 1280 x 720 DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 120 MB Mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 8.1 İşlemci: Intel Core I Bellek: 4 GB RAM Grafikler: GeForce veya Radeon Gen. 6+ DirectX: Sürüm 11 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 120 MB Mevcut alan Ek notlar: gamepad veya joystick
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
27
TELİF HAKKI İHLALİ