STEEL STRIDER Full İndir Oyun indir

Oyun / 04 November 2015

Çelik Strider Full indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Çelik Strider, beğeni toplayan devasa orduya kadar takip ediyor ve Turrican ve Super Contra gibi büyük koşuya ve silah oyunlarına saygı duyuyor, ancak fare / çift analog ekler ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Astro bağlantı noktası

Yayıncı: nyu media

sürüm tarihi: 12 Kas, 2015

tür: eylem, atıcı

Çelik Strider

RUN & AMP; Gigantic Ordusu, Satazius ve Supercharged Robot Vulhaiser'in yapımcılarından silah eylemi!

Genel Bakış:

Çelik Strider, beğenilen devasa ordusuna kadar takip eder ve Turrican ve Super Contra gibi büyük koşu ve silah oyunlarına saygı duyar, ancak fare / çift analog stick ile çalışan silahlar ekler!

yirminci yüzyılın ikinci yarısıydı. Uzun bir galaksi genişliğinin çatışması ve kargaşası nihayet yakın bir yere çizilir, ancak kırılmış durumdalar ve büyük ölçekli suçu hala yaygındır, bazı ceza operasyonları, küçük ordulara eşdeğer personele ve silahlara sahiptir. Resmi barış tutma yetkilileri, bu tehditlerin mücadele edilmesi yetersiz bir şekilde donatılıyor ve galaktik ordunun onları etkili bir şekilde etkisiz hale getirme esnekliğinden yoksun. Bununla birlikte, Galaxy'de barışı korumak için gizlice çabalayan gizli bir organizasyon var, ancak Argo Express. Argo Express, tehlike sinyalleri veya büyük suç salgınları gibi acil durumlar aldığında, sahneye acele etmek ve durumu çözmek için bir yük gemisi olarak gizlenmiş bir taşıyıcı gemisini gönderirler. Çelik Strider, Galaksiyenin etrafındaki gezegenlerde acil durumları gideren bir Argo Express operatif ve Gemini sınıfı MCR (insanlı savaş robotu) pilotunun hikayesidir.

Anahtar fetürleri: 4 Yoğun mekanik çekim eyleminin gezegenleri Temizle! Gargantuan oranlarının orta ve son seviye patronları aşağı çekmek için! 'Kolay' ila 'deli' için dört zorluk modu, tüm beceri seviyelerine hitap etmek için! Galaktik adaleti sulamak için 8 yükseltilebilir silahlar! JetPack, Mech'inize Mevcut Manevra ve Savunma Seçeneklerini Vermek için! Klavye ve fare veya çift analog çubuk kontrolleri! Başarılar, çevrimiçi lider panoları, ticaret kartları ve daha fazlası! Olağanüstü değer: sadece 5.99 $ !!

Minimum: OS: Windows 2000, XP, 7 veya 8 İşlemci: Pentium 4 1.4ghz veya daha iyi Bellek: 512 MB RAM Grafikler: Ndivia GeForce Serisi, AMD (ATI) Radeon Serisi Depolama: 100 MB Mevcut Alan Ses kartı: DirectSound uyumlu ses kartı
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
24
TELİF HAKKI İHLALİ