Stones of Yalmrith Full İndir Oyun indir

Yalmrith Stones Full indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Yalmrith'in taşları - Gates'i Yalmrith dünyasına açın ve denemeler, zorluklar ve savaşlarla dolu bir yola katılın, çevrenizi öğrenin ve en çılgınca bulmacaların tadını çıkarın ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Zine Falouti

Publisher: Zine Falouti

sürüm tarihi: 21 Eyl, 2018

tür: macera, eylem, gündelik, bulmaca

"Yalmrith'e" tuşuna basmadan önce hikaye

Nesnelerin bir yaşam biçimini almaya başladığı çıplak, cansız ve yalnız bir dünyaya hoş geldiniz, garip bir kaotik yolda Yalmrith hakkında bilgi edinmek için yol alırsınız, şimdiye kadar yaşadığınız en karmaşık bulmacaları ve savaşın Bilgi eğrinizi kırmak isteyen yaratıklar. Gates'i Yalmrith'e açın, gizemini çözün ve Kin'inizi kaydedin. Mücadeleye hazır mısın?

Platformlar

Kahramanımızın çevikliğe sahip olmadığını ya da platformun engelleriyle yüzleşmenin hızı olmadığını düşünebilirsiniz, ancak sizin ve amperün nasıl olduğuna şaşıracaksınız; Küçük kahramanımız bunu yapmayı başaracak. Her şeyin zor olduğuna dikkat edin.

Bulmacalar

Yalmrith dünyasında, her bulmacanın hazırlanmasında, komut dosyası ve nasıl çözeceğinizi, zamanınızı zaman ayırın, çünkü zamanınızı zaman ayırın, çünkü Yalmrith'in taşlarındaki her bulmacanın çoğunu alır.

Anahtar fetürleri: Tekil olarak hazırlanmış eşsiz bulmacalar Dinamik platformlar Heyecan verici patron savaşları İlgi çekici bir hikaye Garip bir ortam Nokta seviyesi tasarımı başına meydan okuma Refleks zorlu platformlar İyi hazırlanmış oyun tamircisi

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 SP1 64 bit veya Windows 8.1 64 bit veya Windows 10 64-bit İşlemci: Intel I5 veya AMD, 2.5 GHz Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE GTX 660 (1GB) veya AMD RADEON R9 270 DirectX: Sürüm 10 Depolama: 6 GB mevcut alan Ek notlar: Yalmrith'in taşları bir klavye ve bir fare kullanarak oynanabilir ancak şaşırtıcı bir deneyim için bir Gamepad kullanmanızı öneririz.

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7/8/10 64-bit İşlemci: Intel I7 - 3.4GHz veya daha yüksek Bellek: 8 GB RAM Grafik: NVIDIA GEFORCE GTX 770 (2GB) veya AMD RADEON R9 285 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 6 GB mevcut alan Ek notlar: Yalmrith'in taşları bir klavye ve bir fare kullanarak oynanabilir ancak şaşırtıcı bir deneyim için bir Gamepad kullanmanızı öneririz.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
28
TELİF HAKKI İHLALİ