Stories of Bethem: Full Moon Full İndir (v1.7.0) Oyun indir

Bethem'in hikayeleri: dolunay full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Bethem'in hikayeleri: Dolunay - Sırlar, bulmaca, karşılıksız aşk, keşif ve delilik dolu klasik tarzda aksiyon dolu bir macera tarafından büyüleyici olun. Keşfet ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Gugames Development

Publisher: Gugames Development

sürüm tarihi: 11 Aralık, 2015

tür: macera, rpg, eylem

Bethem'in hikayeleri: Dolunay, bulmacalar ve keşiflerle dolu klasik bir aksiyon rpg macerasıdır. Oyun, Babası Indigo Ormanı'nı araştırdığı zaman, Babası mavi cadı tarafından lanetli olan Khoma'nın hikayesini anlatıyor.

Khoma, onu kırmızı cadıya götürecek bir arayış, büyüyü kırabilecek tek kişi. Bir sihirbaz haline gelirken Bethem'in oneirik nesnelerini almak için uzun bir seyahate katılacak: Keşfetmeleri için büyük bir dünyadaki güç ve becerilerine gerçek bir zorluk.

Özellikler

Sırlar, bulmacalar, karşılıksız aşk, keşif ve delilik dolu klasik tarzda aksiyon dolu bir macera tarafından büyülecek.

Anahtar fetürleri: Keşfetmenin sırları ile dolu bir büyüklüğünü keşfedin. Keşif anahtarıdır! Çözülmesi için bulmacalarla dolu zindanlarla yeteneklerinizi test edin. Yaklaşık 20 saatlik oyunla eğlenin. Hayal edebileceğiniz en vahşi karakterler ve hikayeler tarafından şaşırtın. Garantili eğlence! Yolu açmak için yeni sihirli büyüleri kullanın. Müzede tüm canavar auralarını topla. Yeni güçler almak için yeni kostümleri giy! Korkunç canavarlara karşı savaşın. Yan görevleri tamamlayın ve oyunu sıkmak için buhar başarılarını alın.

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: Intel Core I3 (Çift Çekirdekli) Bellek: 2 GB RAM Grafikler: 256MB Depolama: 120 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
52
TELİF HAKKI İHLALİ