STRAFE: Millennium Edition Full İndir (v1.4) Oyun indir

Stafe: Millennium Edition full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Stafe: Millennium Edition - Strafe® Dünyanın En Kanlı Roguelie First-Person Shooter! Zihin eritme sırlarını ve ısrarcı gore'su, kırmızı seviyeleri boyamanıza izin veren ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Pixel Titans

Publisher: devolver digital

sürüm tarihi: 9 May, 2017

tür: eylem, atıcı, korku, bilim-fi

Cerrah Genel UYARI: Cerrah Genel, vahşice Strafe® tarafından öldürüldü.

Strafe®, her oynadığınızda benzersiz, tam seviye oluşturan bir Roguelie birinci şahıs nişancıdır. El yapımı odalar, rastgele bir araya getirilmiş ve aç düşmanların taze bir büfesi ile doldurulur, bu yüzden her koşu, bilinmeyen derin alanda 4 farklı konumda yolunuzu sorunsuz bir şekilde katedersiniz. Her köşeyi gizleyen sırları ve keşfedilmeleri için çok sayıda mekanik, öğretici sadece başlangıçtır - bu yüzden keşfedin ve amp; Sık sık deneyin!

Strafe®'in özellikleri:

Kalıcı Hasar ve GIB! Über-Gore Technology, düşmanların kan çeşmeleri ile patlamaz, asla kaybolmaz. Keşfedilen bölgenizi uygun olmayanlardan işaretleyen kötü ölüm sanat eserleri oluşturun.

Sonsuz Değişen Seviyeler! Rastgele üretilen seviyeler her zaman farklı ve şiddetli bir şekilde tahmin edilemezdir. Odalar, düşmanlar, güçlendirmeler, canavar dolaplar ve sırları her öldüğünüzde dolaşır!

Yüz erime hızı! Yanan hızlı eylem, 50 megatonlu termonükleer savaş başlığının patlaması, cilt hücrelerinizi sıvılaştırıp iç organlarınızı yırttırın. Yine de yine de seni daha fazla geri dönüyor.

Hikaye

Galaxy'nin kenarındaki imkansız bir şekilde tehlikeli bir görevde bir sıyırıcı olarak, Strafe®'ın tüm kabus terazilerini gezinmek için sadece bir hayatınız var. Öldüğünde, hiçbir şey bir daha asla aynı olmayacak.

Strafe® ayrıca şunları içerir:

+ dört benzersiz bir bölge (her biri üç seviye), farklı ölümden oluşan oyun stillerini talep eden

+ Silah yükseltmeleri, ortalama ölüm aracınızı düpedüz bir cinayet makinesine dönüştüren

+ 30+ delilik silah

+ 20+ kan susamış düşmanları

+ Oyundaki en benzersiz sırlardan bazıları!

+ 1996'nın en hasta film müziği ve en azından önümüzdeki 25 yıl

Minimum: OS: Windows 7 veya üstü İşlemci: Intel Pentium G3250 (2 * 3200) veya Eşdeğer AMD Phenom II X4 965 (4 * 3400) veya eşdeğeri Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE 9800 GT (1024 MB) | Intel HD Graphics 4600 (paylaşılan hafıza) | AMD Radeon HD 5770 (1024 MB) Depolama: 3 GB mevcut alan Ek notlar: orta yüksek ayarları kullanırken ortalama 30 fps civarında oyun deneyimi

Önerilen: OS: Windows 7 veya üstü İşlemci: Intel Core I3-4160 (2 * 3600) veya eşdeğer AMD FX-6350 (6 * 3900) veya eşdeğeri Bellek: 8 GB RAM Grafik: NVIDIA GEFORCE GTX 460 (1024 MB) AMD RADEON R7 260X (2048 MB) Depolama: 3 GB mevcut alan Ek notlar: Orta yüksek ayarları kullanırken ortalama 60 fps civarında oyun deneyimi
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
31
TELİF HAKKI İHLALİ