Strangers of the Power Full İndir Oyun indir

GÜÇLÜ BEDAVA BEDAVA BEDAVA ÇALIŞTIRMA PC oyunu direk indirda ve torrentte kırılmış durumda. Gücün yabancıları, oynatıcının üç farklı karakter arasında seçim yapabileceği bir zindan paletli RPG'dir. Her karakterin de benzersiz bir takipçisi vardır.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Tuomo Laine

Publisher: tuomo oyunları

Sürüm tarihi: 17 Ağu, 2017

tür: casual, rpg, anime

Büyük kuzeyde Serinin şehri yatıyor. Güzel bir şehir, karanlık bir sır ile. Yıllardır, iki cadı şehri terörize etmiş ve koyu magleri ile birlikte kaleden alınmıştır. Onları öldürme girişimleri başarısız oldu. Sadece gerçek bir kahraman, insanların çağrısını cevaplayabilir ve cadıların bir kez ve herkes için durdurabilir. Sonra bir gün, bir gezgin han'a geliyor. Başkalarının başarısız olduğu yerde başarılı olabilirler mi?

Karakterler

Gracie

Gracie, büyücüdür. Kalbinin iyiliğinden clearmill halkına yardım eden iyi, nazik bir kız. Biraz utangaç ve masum, arkadaş takipçisi, Edea'nın toplam kontrastı olan.

Seraphin

Seraphin, Sidekick'iyle maceracıyan bir Alman savaşçı prensesidir. O biraz ciddi ama yine de güzel bir kız. En ağır zırhları bile giyebilecek tek karakter.

Anahtar fetürleri: Üç oynanabilir, benzersiz chacters arasında seçim yapın! Çok eğlenceli karakterlerin kullanımı! Ses oyunculuk; Kızlar inilti ve savaşırken inilti! Animasyonlu karakterler ve düşmanlar ile oldschool gebelikle savaş Oynadığınız karaktere göre farklılık gösteren rastgele oluşturulan yağma; Sihirbaz, kullanamadığı bir zırh alamayacak Mücadele güçlerinizi artırmak için yeni sihirli büyü ve savaşçı becerilerini öğrenin!

Minimum: OS: Windowsr 7/8/8.1 / 10 (32bit / 64bit) İşlemci: Intel Core 2 Duo veya daha iyi Bellek: 2 GB RAM Grafikler: DirectX 9 / OpenGL 4.1 yetenekli GPU Depolama: 763 MB Mevcut alan Ek notlar: 1280 × 720 veya daha iyi ekran

Önerilen: Grafik: OpenGL ES 2.0 Donanım Sürücüsü Desteği WebGL ivmesi için gerekli. (AMD CATALYST 10.9, NVIDIA 358.50), iOS 8.0, Android 4.4.4 * Depolama: 800 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
42
TELİF HAKKI İHLALİ