Strategic Command: World War I Full İndir (v1.03.00) Oyun indir

Stratejik Komutan: Dünya Savaşı full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Stratejik Komuta: Dünya Savaşı Ben Stratejik Komuta Franchise'da yeni bir bölümdür. 1914'ün açılış atışlarından son saldırılara kadar bu önemli çatışmayı yeniden yaşayın ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Fury Software

Publisher: Slitherine Ltd.

sürüm tarihi: 5 Aralık, 2019

Tür: strateji

Stratejik komut geri döndü ve bu sefer size büyük savaşı getiriyor! 1914'ün açılış çekimlerinden son suçlara kadar bu anı çatışmayı yeniden yaşayın. Flandre'nin kanlı alanlarından doğudaki süpürme ilerlemelerine, İtalya'daki mücadele, Balkanlar ve Orta Doğu, Stratejik Komutanlığı: Dünya Savaşı, savaşın tüm ana yönlerini ve tiyatrolarını kapsıyor.

Düşmanın kuvvetlerinizi harekete geçirirken ve yeni teknolojiler geliştirirken ve savaşın yol açan yeni teknolojileri ve yeni teknolojiler geliştirirken diplomasi ve politik entrika ile karşı koyma isteğini baltalayın. Depodan uçağa, denizaltı uçak gemisine, bu savaş, yeni silahların büyük bir dışınlığına şahit olmaya tanık oldu ve bunların hepsi araştırma ve dağıtma için emrinizdadır.

Son Hex tabanlı İkinci Dünya Savaşı Grand Strateji Oyunları, Stratejik Komutanlığı ile aynı yükseltilmiş motoru kullanma: Dünya Savaşı, 20. yüzyılın ilk büyük çatışmasının her iki tarafındaki komutanların karşılaştığı zorlukların tadını çıkarmanıza izin verir.

Anahtar fetürleri: Dostça ana dallar AI kontrollü olarak ayarlanabilir ve bu seçim oyunda herhangi bir zamanda ayarlanabilir. İstediğiniz tarafları bile değiştirebilirsiniz Oyunlar bir PBEM ++ Multiplayer sunucusu ile bir meydan okuma lobisi ile oynatılabilir ve oyundaki sorunsuz oyun gönderir / alınabilir Savaş, Avrupa, Kuzey Afrika, Orta Doğu ve Atlantik başına 20 mil başına savaşır, son Savaşı'nda görüldüğü gibi, Avrupa'nın yayınlanmasına rağmen, WWI'nin eklenmesi gibi bazı özel modifikasyonlarla Ypres ve Gelibolu Zafer, komutanların yeteneklerini, birimlerinizin mücadelesi etkinliğini, hatta tank ve savaş uçağı gibi yeni teknolojileri dağıtma yeteneğinizi geliştirmek için yeni askeri doktrinler geliştirmeyi gerektirecektir. Haritayı incelemek ve herhangi bir kararlara cevap vermeden önce durumu değerlendirmek için karar kutusunu en aza indirebilirsiniz ve birçok kararın tarihsel bağlamlarını ve tavsiyelerini sağlayan ek notları vardır.

Minimum: OS: Windows 7, Windows 8, Windows 10 (Windows XP desteklenmiyor) İşlemci: 1.5 GHz işlemci veya eşdeğeri (oyunu daha yüksek çözünürlükte çalıştırmak daha fazla işlem gücü gerektirir.) Bellek: 4 GB RAM Grafikler: 8MB Video Bellek DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 2 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu ses kartı
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
42
TELİF HAKKI İHLALİ