Strategic Command WWII: World at War Full İndir (v1.10.00a) Oyun indir

Stratejic Komutanlığı İkinci Dünya Savaşı: Savaş Bedava Download PC oyunu direk indir ve torrent kırılmış durumda. Stratejik Komutanlığı İkinci Dünya Savaşı: Savaşta Dünya, 20. yüzyılın en büyük ihtilafını, Polonya'dan Çin'e, Normandiya'yla Pasifik'e, ") bir haritada yeniden savaşma şansın.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Fury Software

Publisher: Slitherine Ltd.

sürüm tarihi: 6 Aralık, 2018

tür: strateji, dönüş tabanlı

Fury yazılımının stratejik komutu serisi geri döndü ve bu sefer dünyayı ele geçirecek!

Stratejik Komutanlığı İkinci Dünya Savaşı: Savaş'ta Dünya, 20. yüzyılın en büyük ihtilafını, Polonya'dan Çin'e, Normandiya'yı Pasifik'e, dünyayı kapsayan bir haritada yeniden savaşma şansınızdır.

stratejik komutun başarısına ilişkin inşa 2. Dünya Savaşı: Avrupa'da Savaş, bu yeni sıra tabanlı oyun, farklı stratejiler denemek için daha da fazla fırsat sağlayacak, yeniden oynanabilirliği en üst düzeye çıkaran!

Almanya, İtalya ve Japonya'nın zaferi yapabilir ve yeni dünya düzenlerini oluşturabilir veya dünyanın geri kalanı kuvvetle güçle karşılamak için harekete geçtikçe felakete dönüşecek mi?

Bu, komuta alma ve geçmişi değiştirme fırsatınız!

Özellikler

Anahtar fetürleri: Yeni özellikler! Sınırlı Deniz Tamirlerinden Kamikazelere. Eksen veya müttefiklerin komutasını alın ve 2. Dünya Savaşı'ndan tekrar savaşın! Bilgisayarın bazı müttefiklerinizin kontrolünü almasına izin verin, böylece en sevdiğiniz tiyatrolarda konsantre olabilirsiniz. Tüm dünyayı kapsayan yukarıdan aşağıya Tabanlı Haritada oynayın. 1939'da başlayan büyük kampanyaya ek olarak, Stratejik Komutanlığı İkinci Dünya Savaşı: Savaşta Dünya da daha kısa senaryolar içeriyor. Gerçekçi bir savaş sisi, rakibinizin niyet ve önerileri hakkındaki sadece kısmi bilgiyle karar vermeniz gereken tarihi atmosferi simüle eder. 3 boyutlu birim grafik seçenekleriyle oynayın veya daha geleneksel bir wargaming deneyimi tercih ettiğiniz NATO TOPLANTISI Biriminizi benzersiz bir seçim seviyesi ile araştırın ve yükseltin! Piyade silahları, roketler, denizaltı savaşı savaşı, amfibi savaş ve daha fazlası!

Minimum: OS: Windows 7, Windows 8, Windows 10 (Windows XP desteklenmiyor) İşlemci: 1.5 GHz işlemci veya eşdeğeri (oyunu daha yüksek çözünürlükte çalıştırmak daha fazla işlem gücü gerektirir.) Bellek: 4 GB RAM Grafikler: 8MB Video Bellek DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 1108 MB Mevcut alan Ek notlar: Minimum ekran çözünürlüğü: 1024 × 768
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
68
TELİF HAKKI İHLALİ