Strategy & Tactics: Wargame Collection Full İndir (v1.4) Oyun indir

Strateji ve amp; Taktikler: Wargame Koleksiyonu full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Strateji ve amp; Taktikler: Wargame Collection - Strateji ve Amp; amp; Taktikler: Wargame Collection, emredeyeceğiniz üç tarihi dönüş tabanlı strateji kümesidir ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: HeroCraft

Publisher: heroCraft

Çıkış tarihi: 22 Nis, 2016

tür: strateji, dönüş tabanlı

Strateji ve amp; Taktikler: Wargame Collection, II. Dünya Savaşı sırasında ülkelerin ve ulusların kontrolünü yanı sıra en büyük ortaçağ savaşlarında ordunun emrini alacağınız üç tarihi dönüş tabanlı strateji kümesidir.

Strateji ve amp; Taktikler: WW II

En önemli WW II savaşlarından birinin genel olması! Alman, Sovyet veya Müttefik ordusunun emrini al ve üç zorlu hikaye tabanlı kampanyada zafere götür.

Tek oyuncu senaryosuna dayalı savaşlar, hızlı çatışmalık sevenlerin yanı sıra tamamlamak için birkaç saat süren büyük haritaları sevenleri tatmin edecektir.

Özellikler:

Ortaçağ Savaşları: Strateji ve AMP; Taktikler

İngiltere, Fransa ve Haçlı kuvvetlerinin ordusunu üç kampanyada, büyük Avrupa savaşlarında ve IX-XV yüzyıllarındaki savaşlardaki düşmanlarınızı yenmeye çalışıyor olacaksınız. Senaryo tabanlı haritalar ile RUS için savaşlara katılacaksınız ', Saracen'leri Charles Afişlerin altındaki BÜYÜK ve Hussit Uprising'in kıvılcımlarını durdurun.

Anahtar fetürleri: Eksen, SSCB ve Müttefikler için üç kampanya Onlarca çatışma modu haritası ve 7 tarihi senaryo tabanlı haritalar Hotseat Multiplayer modu için birçok harita Üç tarihsel kampanya 4 Ayrı Tarihsel Senaryolar Birkaç çatışma haritası Hotseat Multiplayer Modu 21 Türleri Birlik Dönüş tabanlı savaşlar, ekonomik ve askeri gelişme 500'den fazla bölgeye sahip Avrupa Haritası Oynamak için 39 ülke Piyade, Hava Kuvvetleri, Topçu, Zırh ve Donanma - Düşmanları Dizlerinin Dizlerine Ne getireceğinize dair size kalmıştır. Yakalanan alanların kaynaklarını nasıl geçireceğinizi seçin: Ordunuzu büyütün ya da daha fazla bilim geliştirmek

Minimum: Bellek: 2 GB RAM Depolama: 500 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
35
TELİF HAKKI İHLALİ