Strike Force Remastered Full İndir (v1.01) Oyun indir

Strike Force Remastered full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Grev Gücü Remastered - Grev Gücü üyesi olarak, düşmanca bir terörist grubunu yenmek sizin işiniz. Grev Gücü Remastered'de, 15 farklı görevde bulunacaksınız ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: West Forest Games

Publisher: West Forest Games

sürüm tarihi: 20 Kas, 2018

tür: eylem

grev kuvvetinin bir üyesi olarak, düşmanca bir terörist grubunu yenmek sizin işiniz. Grev Kuvvetleri Remastered'de, her türlü arazide kendi taktiklerinizle 15 farklı göreve gireceksiniz. Teröristlere saldırmak için kendi planınızı geliştirin!

Özellikler

Çok oyunculu

Remastered Edition

Orijinal kampanyalar çöl gök gürültüsü ve arktik strom bir araya getirilmiş ve remastered:

Anahtar fetürleri: 2 Kampanyada 15 Görev 2 farklı georaphical yer - Çöl ve Kuzey Kutbu Tabanca, hafif makineli tabanca, saldırı tüfeği, hafif makineli tüfek, keskin nişancı tüfeği ve av tüfeği Özel sunucu ve oyuncu sunucusu ile çevrimiçi çok oyunculu 16 oyuncuya kadar destekler Tam bot desteği Farklı silahlarla 4 farklı sınıf 4 eşsiz harita ile takım Deathmatch Yeni gamemodlar, haritalar ve silahlarla sürekli ücretsiz güncellemeler. geliştirilmiş ai Yeni Karakter Modelleri ve Animasyonları gelişmiş silahlanma yeniden dengelenmiş oyun Artan görünüm mesafesi Yeni menü ve ui

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Win7 / 8/10 64-bit İşlemci: Çekirdek 2 Duo E8200 2.66GHz veya Phenom II X2 545 Bellek: 4 GB RAM Grafikler: GeForce GTX 295 veya Radeon HD 5870 (en az 1 GB VRAM) DirectX: Sürüm 11 Depolama: 5 GB mevcut alan Ek notlar: Mobil GPU'ların kullanımı bazen sorunlara neden olabilir ve önerilmez.

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Win7 / 8/10 64-bit İşlemci: Çekirdek 2 Quad Q9550 2.83GHz veya Phenom II X4 955 Bellek: 6 GB RAM Grafikler: GeForce GTX 580 veya Radeon HD 7970 (en az 2GB VRAM) DirectX: Sürüm 11 Depolama: 5 GB mevcut alan Ek notlar: Mobil GPU'ların kullanımı bazen sorunlara neden olabilir ve önerilmez.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki

megaup

megaup

meganz

mega

google

google

alternatif

tusfile

alternatif

rapidgator

uptobox

uptobox

alternatif

uploaded
87
TELİF HAKKI İHLALİ