Strike Team Hydra Full İndir Oyun indir

Strike Team Hydra Full indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Grev Takımı Hydra, savaşa odaklanan sıra tabanlı, taktik bir RPG'dir. Oyuncular, korkunç ve korkusunu yenmek için moral, kapak, özel becerileri ve bastırıcı ateşten yararlanmak zorunda kalacaklar.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Dalga Light Games Inc.

Publisher: Wave Light Games Inc.

sürüm tarihi: 8 Aralık, 2017

tür: strateji, eylem, macera, rpg, dönüş tabanlı, bilim-fi

Savaş gemisine, Hydra'daki Elite Strike ekibinin komutanısın. İlk savaş göreviniz, ekibinizi kısır gemiden gemi savaşlarında, askerleri genetik olarak savaş için yetiştiren gizemli bir uzaylı yarışı olan Sethari'ye karşı öne çıkacak.

Grev Takımı Hydra'da, yorucu, sıra tabanlı bir savaşta fütüristik askerlerin seçkin bir kadrosuna liderlik ediyorsunuz. Sezgisel, aksiyon nokta sistemi kullanarak, her savaşçıyı kapak, baskılayıcı yangını, gelişmiş silahları ve demirini kullanmasını sağlamak için kola düşmanı yenmek için. Her zaman sayıca, askerleriniz geçerli olacak şekilde taktiksel parlaklığınıza bağlı olacaktır.

Çeşitli görev hedefleri ve yorucu patron dövüşleri dahil olmak üzere 28 yoğun yangın söndürme içeren bir kampanya boyunca oynayın. Becerilerinizi geliştirmek için 20 mücadele misyonu mevcuttur.

Anahtar fetürleri: Kapak: Askerleriniz için kapak olarak barikatlar ve varil kullanın. Daha az geleneksel kuvvet alanları ve taşyon alanları, bunları tutanlara taktik bir kenar verebilir. Bastırma: Düşman askerlerini, yakın saldırılarla veya iyi yerleştirilmiş bir el bombası ile bitirmeden önce, düşman askerlerini sabitlemek için baskılayıcı ateş kullanın. Eylem Noktaları: Hareket, saldırılar ve özel yetenekler dahil her eylem, eylem noktaları gerektirir. Zafer elde etmek için onları akıllıca harcayın. Moral: Askerleriniz ve düşman, cesaretlerinden ve kararlılıklarından etkilenir. Savaş iyi giderse, kum ve kararlılıkla savaşırlar. Kötü bir şekilde giderse, kendilerini eldeki misyondan kurtarmaya daha fazla odaklanacaklar. Karakterler: Ağır silah uzmanlarından, keskin nişancılardan, rangers, ölümcül PSI-operatif gibi egzotik sınıflara kadar 12 farklı karakter sınıfından bir ekip oluşturun. Kampanyadan ilerledikçe ekibinizin üyelerini serbestçe değiştirin ve özel görevler için ağır robotlar ve diğer birimler.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows® 7, 64-bit İşlemci: Intel Core 2 Duo E4700 2.6 GHz veya AMD Phenom 9950 Quad Core 2.6 GHz Bellek: 4 GB RAM Grafikler: 1GB ATI Radeon HD 5770, 1GB NVIDIA GeForce GTX 460 veya daha iyi DirectX: Sürüm 10 Depolama: 2 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu ses kartı

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows® 7, 64-bit İşlemci: 3GHz Dört Çekirdekli Bellek: 8 GB RAM Grafik: 2GB ATI Radeon HD 7970, 2GB NVIDIA GeForce GTX 770 veya daha iyi DirectX: Sürüm 10 Depolama: 2 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu ses kartı
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
49
TELİF HAKKI İHLALİ