Strikers Edge Full İndir (v1.3.5) Oyun indir

Strikers Edge Full indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Greşerler Kenar, silah, eski savaşçılar ve özel güçlerle ortaçağ bir dodgeball. Rakiplerinize çevrimiçi ve yerel çok oyunculu olarak meydan okuyun, merdivenin üstüne yükselir ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Eğlenceli yumruk oyunları

Publisher: Playdius

sürüm tarihi: 30 Jan, 2018

tür: eylem

Strikers Edge, silah, antik savaşçılar ve özel güçlerle ortaçağ bir dodgeball. Rakiplerinize çevrimiçi ve yerel çok oyunculu olarak meydan okuyun, merdivenin üstüne yükselir ve en iyi forvet olun!

Dodgebrawl: Strikers Edge, Dodgebrawl'ın bir oyunudur! FOE'nuzu yarıklığınızın yanınızdan düşürmek için gerekenleri kullanın.

GID GUD: Doğrulukunuzu açın, düşmanların yörüngelerini öngörün ve muhalefeti yok etmek için psikolojik üst elinizi alın!

Online ve Yerel: 4 farklı arenada 8 benzersiz grevcisinden biri olarak çevrimiçi veya yerel olarak mücadele edin. Bir arkadaşınızla 2v2'de büyüklüğü elde edin ya da 1v1'de en iyi vurucu olun!

Pick Up & Amp; Usta: Her forvet, kendi yetenekleri, silah, istatistik ve playstyles kümesi vardır. Hangisini seçeceksiniz ve usta?

Öğrenmesi kolay, ustalaşması zor: En sevdiğiniz vurguyu seçin ve tüm gizli mekaniklerini, kombinasyonlarını ve nüanslarını keşfetmeye hazır olun.

Anahtar fetürleri: Her biri yetenekli, oyun stili ve stratejileri olan 8 eşsiz grevciyi seçin. 1VS1 ve 2VS2 maçları oynayın, muhalefeti çevrimiçi ve yerel oturumlarda ortadan kaldırın. Stratejinize eklemek için farklı düzenler, engeller ve tehlikeler olan 4 farklı arenayı seçin. İlgili tek oyuncu kampanyalarındaki karakterlerin arka plan hikayelerini ortaya çıkarın. Greşerler Kenar, zihin oyunları ön ve merkezi koyar. Rakiplerinizi hareket ettirin ve sizinle birlikte şaşırtın!

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: Core 2 Duo veya eşdeğeri - 3.0 GHz veya daha yüksek Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE FX, 6 × 00, 7 × 00, 8 × 00, 9 × 00 ve GTX 2 × 0 ve daha yeni. ATI Radeon 9 × 00, xx00, x1x00, HD2x00 ve HD3x00 serisi ve daha yeni. Intel® HD Grafikler DirectX: Sürüm 9.0 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 1 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
78
TELİF HAKKI İHLALİ