Stronghold Crusader 2 Special Edition Full İndir (v1.0.22684) Oyun indir

Oyun / 04 November 2015

Stronghold Crusader 2: Jackal ve Han full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Stronghold Crusader 2: Jackal ve Han - Onların atlıları, yaşlıların kralları gibi ovada gök gürültüsü gibi yolculuğu! Stronghold Crusader 2, çakal ve .... için son DLC.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Firefly Studios

Yayıncı: firefly Studios

sürüm tarihi: 6 Kas, 2015

tür: strateji, simülasyon

Horsemen'leri, eski kralları gibi ova boyunca gök gürültüsü gibi yolculuklar! Çakal ve amp; Khan DLC, ek bir Crusader iz kampanyası ve yeni AI rakiplerinin bir ikilisi ekler. Kuvvetlerini çöl sade vahşi doğurlarına yönlendirmeye yönelik iki adam, Jackal ve Han, With'leri ve erkeklerinin sadakatiyle hayatta kalmak zorunda kaldılar. Her iki göçebe de kendi tarzında, hayvancı Khan ve korkusuz kırkal, stronghold oyuncular için nihai mücadeleyi temsil ediyor. Stronghold Crusader 2, Jackal & Amp için en son karakter paketi DLC; Khan, dokuz yeni görev, iki AI rakip, başarılar, özel oyun içi kalkanlar ve bu yeni lordlara özgü kale tasarımları ekler.

Jackal

Bir çakalın kafası şeklinde moda olan büyük bir metal dümen tarafından arkasındaki yüzünü koruyan yetenekli bir savaş yükü olan Crusader 2, çakalını vatanına döndürür. Kurt, orijinal kale sonundaki (2001) sonunda kuleden alındığında ve atıldıktan sonra, Jackal ve Müttefikleri tarafından sağlığa mucizevi bir şekilde restore edildiği doğuda bulunur. Kırık kemiklerini tamir ettikten sonra, Jackal sonunda Kurt'un alt kısmı olur, ustanın kralını öldürerek ve domuzun baş savaş yüklüğü olarak değiştirerek yüksek lisansın güvenini kazanır. Domuzun aksine veya aslında sıçan, çakal kurtun dışında görünür. Siparişlerle aynı fikirde değil ve kendi yoluna danışmanlık sağlamak istiyorsanız, çakal kurta eşit olarak zorlar. Olana karşı askeri kampanyasından sonra, çakal inatçı liderliğini çiğnemeyi ve kendi topraklarına geri dönmeyi seçti. Burada zamanını bastırdı, şu an elverişli olduğunda onu haksız olanlardan intikam aldı.

Han

Han, her ikisi de geçmişi ve oyun stili açısından arazilerine yakından bağlı bir göçebedir. Yetişkin yaşamının çoğu için Khan, dolaşım askerleri için kafa gibi davrandı. Daha fazla seyahat eden savaşçılar, karı döndürmek isteyen paralı askerlerden çok, Khan'ın adamları iyi bir mücadele ve görkemli zafer arayışı içindedir. Yıllar geçtikçe Khan'ın liderliği, derme çatma ordusunu, sürekli ev ya da operasyonların temeli olmayan topraklar arasında, her zaman yolculuk ve yol boyunca güvence altına alınan zaferlerle ilgilendi. Ordusu, hayvansal ve vahşi, paketlerde faaliyet gösteriyor ve her zaman yağmalamak için her zaman yeni kaynaklar arıyor.

DLC özellikleri

Yeni Görevler - Çantanın Jackal & Amp'taki dokuz yeni tek oyunculu misyonla zafere götürün; Khan'ın çatışması izi.

İki karakter - Jackal ve Khan, yıpranmayı yeni bir Haçlı izinde, çatışmalık modunda ve çok oyunculu olan AI rakipleri olarak girer.

Minimum: OS: Windows® XP / Vista / 7/8/10 Son Servis Paketleri ile İşlemci: Intel Core2 Duo 2GHz veya Eşdeğeri Bellek: 2 GB RAM Grafik: NVIDIA GeForce 8800GT 512MB veya AMD Radeon HD 2900XT 512 MB veya daha iyi DirectX: Sürüm 9.0c Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı

Önerilen: OS: Windows® Vista / 7/8/10 64-bit En Son Hizmet Paketleri ile İşlemci: Intel Core i5 veya eşdeğeri Bellek: 8 GB RAM Grafikler: NVIDIA® GEFORCE® GTX 460 1 GB veya AMD RADEON ™ HD 5830 1 GB veya BETTNVIDIA GEFORCE GTX 460 1 GB 或 AMD RADEON HD 5830 1 GB 或 高 NVIDIA GEFORCE GTX 460 1GB veya AMD RADEON HD 5830 1GB veya daha iyi DirectX: Sürüm 9.0c Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Ek notlar: Bu, çok oyunculu bir oyunu barındırmak için önerilen minimum özelliktir.
İndirme Linkleri

meganz

part 1

meganz

part 2

meganz

part 3

meganz

part 4

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 3

alternatif

part 4

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 3

alternatif

part 4

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 3

alternatif

part 4

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 3

alternatif

part 4

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 3

alternatif

part 4

uptobox

part 1

uptobox

part 2

uptobox

part 3

uptobox

part 4

google

part 1

google

part 2

google

part 3

google

part 4
23
TELİF HAKKI İHLALİ