Styx: Master of Shadows Oyun indir

Oyun bilgisi:

Styx: Gölgeler Yüksek Lisans, koyu bir fantezi evrende yer alan RPG elemanları olan bir infiltrasyon oyunudur, burada girdiğiniz, Styx, iki yüzyılda bir Goblin, Styx olarak yolunuzu çaldığınız ve suikast yapın.

İnsanların yandısır ve çok katmanlı terkedilen kulesi Ve Elfler dünya ağacı korur, Amber'in kaynağı - güçlü ve büyülü bir altın sap - Gizli Styx 'gerçek kökenini anlamama ve aynı anda bir servet kazanma şansı.

Çeşitli misyonları (suikast, bilgi geri kazanımı, vb.) En büyük, mil yüksek kule kulesi boyunca prowl ve algılama önlemek. Gölgelerde ilerleme, hedeflerinizi yakın savaşta suikast yapın ya da orkestrat «Kazalar». RPG Mekaniği, yeni güçlü becerilerin, etkileyici özel hamlelerin ve optimize edilmiş bir ekipmanın kilidini açmanıza izin verir. Amber, görünmezlik, «Amber Vision» gibi muhteşem güçler ve kendinizi klonlama yeteneği verecektir. Geçmişinizle ilgili her şeyi keşfetmek için seviyeleri keşfedin ve ekipman yükseltmeleri elde etmek için değerli hazineleri çalın. Gölgeleri kucaklayın!

Özellikler:

70
TELİF HAKKI İHLALİ