Sublevel Zero Redux Full İndir Oyun indir

Oyun / 13 June 2017

Sublevel Zero Redux full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Subeblevel Zero Redux, gerçekliğin dağıldığı bir evrende bir ROGUUTIE altı-özgürlük derecesidir. Sıfır Gunship'inizi geniş bir yeraltı ile savaşmak için kullanın ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: SIGTRAP

Publisher: SIGTRAP

sürüm tarihi: 8 Eki, 2015

tür: eylem, vr, macera, atıcı, Sci-Fi

Sublevel Zero Redux, gerçekliğin dağıldığı bir evrende belirlenen bir ROGUUTITE altı-özgürlük derecesidir. Gunshipinizle, her köşeyi dolaşmanız gereken teknolojiyi kurtarmak için ihtiyacınız olan teknolojiyi kurtarmak için engin, usuliten üretilen bir yeraltı tesisi ile sıfır-g ile savaşın. Saatlerce yeni içerik ekleyen yepyeni bir genişleme içeren, eylem her zamankinden daha yoğundur.

Redux genişlemesi, yeniden yapılandırılmış bir kampanya, yeni düşmanlar, zorluk modları, yeni başlangıç ​​sınıfları ve çok daha fazlası dahil olmak üzere oyuna birçok yeni özellik getiriyor.

OCULUS RIFT veya HTC VIVE'ünüzde kayış ve sürükleyici bir kokpit görünümü ve VR özellikli silahlarla sanal gerçeklikte Sublevel sıfırını yaşayın.

Gunshipiniz uçmak ve her yöne döndürmek ücretsizdir. Herhangi bir açıdan saldırabilirsin ve düşmanların da olabilir. İniş ve Forsaken gibi klasiklerden esinlenerek, Sublevel Zero'nun retro yerçekimi meydan okuyan savaş, modern yağma ve işçiliği tarafından yönlendirilir.

Hayır yok. Tasarruf yok. Her seferinde farklı bir usule ait oluşturulan bir ortamla yolunuzla savaşın. Her karara kadar her atışı yapın. Endüstriyel bölgelerden madencilik mağaralarına kadar geniş bir ortam yelpazesi. Ayaklarınızı düşünün ve çok geç olmadan her birinin tehlikelerine adapte olun.

Çok çeşitli rastgele oluşturulmuş silah, yükseltme ve oyun değiştirme maddeleri toplayın. Oyun stiliniz için silahınızı donatmak için onları bir araya getirin. Oynatırken daha fazla öğe ve planın kilidini açın ve bu oyunların kilidini açın.

Minimum: OS: Win XP / Win 7 / Win 8 / Win 10 İşlemci: 2.5 GHz çift çekirdekli işlemci Bellek: 2 GB RAM Grafikler: Shader Model 3 uyumlu grafik kartları (GeForce GT 520 / Radeon HD 3850 ve üstü) DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 800 MB Mevcut alan Ses kartı: DirectX 9.0C uyumlu.
İndirme Linkleri

meganz

part 1

meganz

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

uptobox

part 1

uptobox

part 2

google

part 1

google

part 2
27
TELİF HAKKI İHLALİ