Subnautica Full İndir (v67723) Oyun indir

Subnautica full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Subnautica - Merak ve tehlikeyle dolu bir uzaylı sualtı dünyasının derinliklerine iner. Zanaat ekipmanları, pilot denizaltılar ve yemyeşil mercan keşfetmek için akıllı vahşi yaşam ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Bilinmeyen Worlds Entertainment

Publisher: Bilinmeyen Worlds Entertainment

sürüm tarihi: 23 Oca, 2018

tür: sağkalım, açık dünya, macera, korku, bilim-Fi, eylem, vr

Subnautica, yabancı bir okyanus gezegeninde yer alan bir sualtı macera oyunudur. Büyük, açık bir dünya harikası ve peril ile dolu sizi bekliyor!

bir geniş sualtı dünyasına dalın

Yabancı bir okyanus dünyasına çarptığını ve gitmenin tek yolu aşağı indiniz. Subnautica'nın okyanusları, Sun Berbat, Sığ Mercan Resiflerinden Hain Derin Deniz Siperleri, Lava tarlalarına ve Biyo-Luminescent Sualtı Nehirlerine kadar değişmektedir. Kelp ormanlarını, platoları, resifleri ve dolambaçlı mağara sistemlerini keşfederken oksijen kaynağınızı yönetin. Su, hayata geçirir: bazıları yardımsever, çoğu zararlıdır.

çöpçü, zanaat ve hayatta kalır

Crash Landing'in hayatını yaptıktan sonra, saat, su, yiyecek bulmak ve keşfetmek için ihtiyacınız olan ekipmanı geliştirmek için geçiyor. Etrafınızdaki okyanustan kaynakları toplayın. Zanaat dalış dişli, ışıklar, habitat modülleri ve su dalgaları. Daha da değerli kaynakları bulmak için daha derin ve başka formu girin ve daha gelişmiş öğeleri oluşturmanıza izin verir.

Sualtı habitatlarını inşa edin

deniz tabanında üsler oluşturun. Düzenleri ve bileşenleri seçin ve gövde bütünlüğünü derinlemesine ve basınç artışı olarak yönetin. Kaynakları, park araçlarını saklamak ve engin okyanusu keşfetmek için oksijen malzemelerini doldurmak için üs kullanın.

gizemi çöz "

Bu gezegene ne oldu? İşaretler bir şeyin doğru olmadığı için bolca. Çarpmana neden oldu? Deniz hayatını enfekte etmek nedir? Okyanusun etrafına dağılmış gizemli yapıları kim inşa etti? Gezegenden canlı yapmanın bir yolunu bulabilir misin?

Gıda zincirini bozar

Okyanus, hayata geçirir: Size yardımcı olmak için ekosistemi kullanın. Taze bir balıkla tehdit edici bir yaratığı canlandırın ve dikkatinizi dağıtın ya da dolaşan yırtıcı hayvanların çenelerinden kaçınmak için olabildiğince hızlı yüzün.

basıncını kullanın

Bir basınç yeniden aktif su geçirmez nanosuit veya karides kıyafeti oluşturun ve aşırı derinliği ve ısıyı keşfedin. Takımı madencilik matkapları, torpido başlatıcıları, tahrik topları, boğuşma kancaları ve daha fazlasını değiştirin.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows Vista SP2 veya daha yeni, 64 bit İşlemci: Intel Haswell 2 CORES / 4 Konular @ 2.5ghz veya eşdeğeri Bellek: 4 GB RAM Grafikler: Intel HD 4600 veya Eşdeğer - Bu, 3DMark Ateş Strike Steckrichmark'ta 950 puandan daha fazla GPU'luk puanlamayı içerir. DirectX: Sürüm 11 Depolama: 20 GB mevcut alan Ek notlar: Subnautica erken bir erişim oyunudur ve gelişim sırasında minimum özellikler değişebilir

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows Vista SP2 veya daha yeni, 64 bit İşlemci: Intel Haswell 4 Çekirdekler / 4 Konular @ 3.2ghz veya eşdeğeri Bellek: 8 GB RAM Grafikler: NVIDIA GTX 550 TI veya eşdeğeri, 2GB VRAM DirectX: Sürüm 11 Depolama: 20 GB mevcut alan Ek notlar: Subnautica, erken bir erişim oyunudur ve geliştirme sırasında önerilen özellikler değişebilir.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
49
TELİF HAKKI İHLALİ