Subsurface Circular Full İndir Oyun indir

Subtururface dairesel full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Yeraltı daireselleri - gerçek gömüldüğünde, yeraltına gidin. Thomas'ın arkasındaki ödüllü takımdan metin tabanlı bir macera üzerine bu yeni almanın tek başına ve hacmiydi. Bir ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Bithell Games

Publisher: Bithell Games

sürüm tarihi: 17 Ağu, 2017

tür: macera, gündelik, metin tabanlı, bilim kurgu, görsel roman

Yerlilerle tanışın, Lingo'yu alın

Yeraltı daireselleri üzerine yerleştirilmiş bir dedektif, kentin robotik işçi sınıfı arasında bir dizi ortadan kaybolmayı araştırır. Kelimeleri ve cümleleri toplayın, ardından dünyanın sırlarını ortaya çıkarmak ve geleceğini belirlemek için bunları diyalog bulmacalarında kullanın.

Klasik macera oyunlarından ve modern diyalog sistemlerinden esinlenerek, Bithell Games, zamanınıza ve zekanız sayılan tek bir oturum hikayesi yarattı.

Temel özellikler

SSS

Bu oyun 'kısa' ise, bittiğimde geri ödeme yapmamı engellemek için ne var?

Steam'ı göz atıyorsunuz, bu, oyunlara giren işi anlarsınız ve sizi eğlendiren kişileri ödemek için prensip olduğunuz anlamına gelir. Subururface dairesel ile biraz zamandan sonra, ödediğiniz fiyat hakkında iyi hissedeceksiniz.

Bu birinin tadını çıkarmak için diğer Bithell oyunlarını oynamam gerekiyor mu?

Anahtar fetürleri: Olgun, cilalı, tek oturma oyunu. Thomas'ın arkasındaki ödüllü takım tarafından geliştirilen tek başına ve hacim oldu. Klasik metin tabanlı macerada grafiksel bir bükülme. Benzersiz bir kelime tabanlı envanter sistemi olan 'Odak Noktaları' kullanır. Dan Le Sac tarafından orijinal film müziği. Bu dünyaya giren ayrıntılı çalışmaları içeren kapsamlı sanat galerisi. Unlockable 'BithellBot', etkileşimli bir geliştiricinin yorumuna giriyoruz.

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: 2.5 GHz Bellek: 8 GB RAM Grafik: Özel 2048 MB + Depolama: 1 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
35
TELİF HAKKI İHLALİ