Suite 776 Full İndir Oyun indir

Suite 776 full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. SUITE 776 - Bükülmüş bir sırtüstü olan saf bir terör; Süit 776 çevreleyen korkulara doğrudan atlamak.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Stanislaw Truchowski

Publisher: Turnevex Games

sürüm tarihi: 6 Aralık, 2019

tür: eylem, macera, korku

bükülmüş bir sırtüstü olan saf bir terör; Süit 776 çevreleyen korkulara doğrudan atlamak.

SUITE 776, yoğun bir ortamda veya saf bir şüpheye, korku ve gizemi odaklanmaktadır. Bu oyunu geliştirirken, oyuncuyu her türlü gizem, hikaye ve merakta batırırken, oyuncuyu tüm sürüş boyunca tüm sürüş boyunca tutulur.

Hikaye

Marcy ünlü, iyi bilinen bir mimardı. İşine düşkündü ve yaptığı şeye gurur duyuyordu. Ancak, kendine garip bir tarafı vardı. Marcy, eleştiriyi çok iyi geçirecek bir kişi değildi, bu yüzden zilini çalarak onunla başa çıkmayı denedi. Çanını her çaldığında, onu çok kızdıran eleştiriyi imzalayacaktı. Resmen Süit 776 olarak bilinen yeni evini tasarlamayı ve inşa etmeyi tamamladıktan sonra özellikle kötüydü. Tasarım ona göre tuhaf, kafa karıştırıcı ve pratikti - Marcy'nin en büyük yaratılışı oldu. Sonunda, kendisini asılı tuttu, 776 ... cansız.

Süit 776 etrafında dönen efsanelerin doğru olduğunu kanıtlamak ve hareket halinde Marcy'yi fotoğraflamak, çünkü koridorları gizlemek ve onu eleştirmek için yeterince istekli olan herkesi korkutuyor.

Bell'i kaç kez çalacaksınız?

Suite 776, tahminen tek bir tamamlama süresi olan kısa bir korku oyunudur. Böylece, Süit 776'da tasarruf işlevselliği yoktur ve tek bir oturuşta tamamlanmalıdır.

Süit 776, çözmek için her türlü başarılar, bulmaca ve gizemlerle birleştirilmiş 3 ucu içerir.

Geliştiricinin notu:

Suite 776, inşa etmek için bir olağanüstü oyuydu! İlk önce 2014 yılında oyun geliştirmeye başladığımda, 776'yı kapsayan bir şey inşa edebileceğimi hiç düşünmedim. Tüm bu yıllar boyunca kendi kendine öğretilen gelişmekte olan her türlü bilgi, tecrübe ve tavsiye topladım Bütün hayranlarım, arkadaşlarım ve destekçilerim! Buna, hepinize 776 size sunmaktan çok mutluyum ve gerçekten hepinizin tadını çıkardığımızı umuyorum.

Minimum: OS: Windows 7 veya üstü İşlemci: I5 + 2015 sonrası herhangi bir şey yeterli olmalı Bellek: 4 GB RAM Grafikler: GTX 960 veya biraz daha düşük. DirectX: Sürüm 10 Depolama: 3 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX 10 veya daha yüksek uyumlu ses kartı Ek notlar: 2015 - 2019+ arasında yapılan parçaları olan herhangi bir makul oyun bilgisayarı, bu oyunun asgari ve optimum gereksinimlerini karşılamalıdır.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
30
TELİF HAKKI İHLALİ