Summer Islands Full İndir Oyun indir

Yaz Adaları full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Yaz Adaları bir tatil gerçek zamanlı strateji iş simülatörüdür. Doğru işadamı olun, tatil cenneti oluşturun ve turistlerinizden parayı alın. Yalnız oyna, ... ile

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: matthiasma

Publisher: matthiasma

sürüm tarihi: 21 Haz, 2019

tür: Simülasyon, strateji, yönetim, bina

Summer Adaları, bir tatil gerçek zamanlı strateji iş simülatörüdür. Doğru işadamı olun, tatil cenneti oluşturun ve turistlerinizden parayı alın. Zengin olun ve cennetinizi genişletin. Yalnız oynayın, arkadaşlarınızla ve düşmanlara karşı ve doğaçlamaya girmeden doğal afetlerin hayatta kalması.

adınızı bulun

Farklı tohumlarla neredeyse sonsuz sayıda harita oluşturun. Bir ada, birkaç veya yaz adaları modu. Küçük 100 × 100 haritadan 2000 × 2000 haritalara kadar. Yüksek dağlardan ya da sadece kum adalarından. Herkes, küçük adasını geniş okyanustan veya büyük takımadalarda bulur.

Cennetinizi oluşturun

doğrudan sahilde ya da dağlarda kabin, villalar veya pahalı oteller oluşturun. Bir bina bittiğinde, turistler tekne veya uçakla gelebilirler. Turistler korunmak istiyor. Barlar, diskolar, golf sahaları, süpermarketler ve turistler ile popüler olan diğer birçok bina oluşturun ve sizi sahibi olarak zenginleştirir.

Finansmanınızı, binalarınızı ve danışmanlarınızı yönetin

para ödünç almak veya borçlarınızı ödünceyin. Dışarı çıkın ve reklam verin veya sigorta yapın. Binalarınızın iyi olup olmadığını kontrol edin ve kirayı yükseltebilirsiniz. Örneğin, sizi sabotajdan korumak için danışmanları işe alıyor. Yoksa daha fazla sabotaj kilidini mi tercih edersin? Bu tamamen size kalmış.

Doğal afetlerin hayatta kalması ve düşmanlarınızı yenileyin

Maalesef binalarınızı imha edebilecek doğal afetler var. Tornado, deprem ya da meteor, her şey mümkün olsun.

Sessiz zamanlarda yarışma düşmanınızdan gelir ve toprağınız boyunca genişler. Belki bazı sabotaj olanakları var!

Kendi haritanızı ve kampanyanızı oluşturun

Harita Düzenleyicisinde yalnızca mükemmel haritanızı oluşturamazsınız. Ayrıca olaylarla doldurabilirsiniz. Hangi binaların hangi koşulların altında kilitlenmesi gerekir. Yol inşa edemeyeceğiniz bir maç ya da minimum yok mu? Doğal afetlerin belirli bir yerde belirli koşullar altında gerçekleşmesini ister misiniz? Deneyin!

Minimum: OS: X64 Bellek: 4 GB RAM Grafikler: Intel HD Graphics 4400 Depolama: 400 MB Mevcut Alan Ek notlar: yakında geliyor

Önerilen: OS: 10 x64 kazanın Bellek: 8 GB RAM Grafikler: NVIDIA 1050 TI Depolama: 400 MB Mevcut Alan Ek notlar: yakında geliyor
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
99
TELİF HAKKI İHLALİ