Sun Blast: Star Fighter Full İndir Oyun indir

Oyun / 02 January 2016

Sun Blast: Star Fighter Full indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Sun Blast: Star Fighter - Sun Blast, buhardaki en iyi 3D uzay atıcısıdır. Seviyelerin büyük bir seleciton ile savaşırken yükseltmeleri kazanın. Tam Gamepad Desteği!.

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: oblone yazılımı

Publisher: eq games

sürüm tarihi: 2 Nis, 2015

tür: eylem, anime, macera, bilim kurgu, atıcı

Sun Blast, buhardaki en iyi 3D uzay atıcısıdır. Seviyelerin büyük bir seleciton ile savaşırken yükseltmeleri kazanın.

48 saatlik bir sürede, bir yabancı yarışı tamamen Dünya'nın askeri güçlerini yok etti. Sadece bir sömürge gemisi kalır ve insanlığın son şansı.

Starfighterınızı seçin ve yabancı kuvvetlerdeki çaresizlik saldırısına katılın. Mekanslı olarak güçlendirilmiş ve gülünç bir şekilde kurtuldunuz, ancak kurnazlık ve çok şansla, hakim olabilirsiniz.

Savaşta değerinizi kanıtladığınız için, sıralarda yol açacaksınız ve gemilerinizi silahlarınızı ve savunmalarınızı yükseltme yeteneğini kazanacaksınız. Bu, beklediğiniz 3D Uzay Shooter!

Özellikler:

Anahtar fetürleri: Tam Gamepad Desteği Her biri benzersiz görünüm ve davranış olan üç gemi tasarımları Gizli savaşçılara ve devasa yıldız gemilerine karşı savaş Gezegen yörüngelerinden yeraltı tünellerine istila eden askeri tabana kadar büyük seviye seçimi Madalya kazanmak için yeniden oynatma seviyeleri Buhar başarıları ve afişler

Minimum: OS: Windows XP veya daha sonra İşlemci: 1.8 GHz veya daha hızlı Bellek: 512 MB RAM Grafik: 128 MB, OpenGL Uyumlu Video Kartı En Son Sürücüler Yüklendi Depolama: 200 MB Mevcut Alan Ses kartı: DirectX uyumlu ses kartı
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
16
TELİF HAKKI İHLALİ