Super Blood Hockey Full İndir (v1.5.4) Oyun indir

süper kan hokeyi full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Süper Kan Hokeyi - Arcade Spor Oyunlarının Altın Çağını Süper Kan Hokey ile Releive - Klasik 8 Bit ve 16-Bit Buz Hokeyi Oyunları'na şiddetli bir saygı ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Loren Lemcke

Publisher: Loren Lemcke

sürüm tarihi: 17 Ağu, 2017

tür: çıplaklık, eylem

Arcade tarzı hokey eylemi! Spor oyunlarının hepsi eylemle ilgili olduğu bir zamana geri dönün. Sitünüzü özelleştirin ve buzun egemenliğini iddia etmek için üstün paten, konumlandırma, strateji ve şiddet kullanın.

Crunchy Retro Pixelated Gore! Daha önce hiç tanık olmadığınız gibi buz üzerinde vahşeti yaşayın: kan sıçraması çarpışmaları, beyin karıştırıcı kafa yaralanmaları, kanlı kusma büyüleri ve şiddet içeren nöbetler.

zihin eritme Chiptune Soundtrack! Chiptunist Shawn Daley tarafından orijinal bir film müziğinin sürüşünün tadını çıkarın.

4 oyunculu Yerel Çok Oyunculu! Buzu arkadaşlarınızın kanıyla boyayın!

Global Showdown! Küresel bir buz hokeyi turnuvasında dünyayı ele geçirin. Milletiniz için zaferin güvenli olmaması, yürütmenize neden olabilir.

Challenge Mode! Çeşitli zor zorlukları (4'e, manuel kaleci kontrolü, vb.) Ve eğlenceli senaryolar (12 vs 12 mega rumble, turbo modu, vb.).

* En iyi deneyim için bir Gamepad şiddetle tavsiye edilir (örneğin Buharlı Denetleyici, Xbox 360, Xbox One, PlayStation + Birçok kişi öykünme ile çalışacak) - Oyun da sadece bir klavyeyle oynanabilir.

Finlandiya'da yapılan

Tehty Suomessa

Minimum: OS: Windows XP (SP3), Windows Vista (SP2), Windows 7, Windows 8, Windows 10 İşlemci: 2.0 GHz çift çekirdekli işlemci Bellek: 2 GB RAM Grafikler: GeForce 8800 veya eşdeğeri. DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 300 MB Mevcut Alan Ses kartı: DirectX 9.0C uyumlu.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
43
TELİF HAKKI İHLALİ