Super Cat Herding: Totally Awesome Edition Full İndir Oyun indir

Süper Kedi Sürü: Tamamen Muhteşem Edition Ücretsiz İndir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Süper Kedi Sürüsü: Tamamen Muhteşem Sürüm - Süper Powered Kittens sürünün, uzaylılarla mücadele ettiğiniz ve dünyayı yok etmek için dünyayı imha ettiğiniz bir Wacky Fizik Sandbox oyunu ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: zooptek

Yayıncı: zooptek

sürüm tarihi: 9 Mar, 2018

tür: Simülasyon, gündelik, VR

Super Cat Herding: Totally Awesome Edition, Süper Powered Kittens sürünün, uzaylılarla savaştığınız ve eksik catnip'in gizemini çözmek için dünyayı imha ettiğiniz bir Wacky Fizik Sandbox oyunudur.

Çılgın Araçlar ve SuperPowers

Lazer Pointers'dan yavru kedi topu, 15'in üzerinde araç ve süper güçlendirici ile deneyin!

yıkılabilir dünya, popüler referanslar, ortalama robotlar ve kötü uzaylılar!

SuperPower kölelerinizi, karşılaştığınız her şeyi yok etmek için, hepsi iyi bir neden ve birkaç gülüyor!

sadaka katkıları

Bu, yavru kedi örtüleri varlığı olmadan mümkün olmazdı, bu yüzden her oyun satışının% 10'u toplum tarafından oy kullandığı için zulüm karşıtı topluma gider.

Klavye / Fare veya VR

Klavyeniz ve fare ile kaos oluşturmak harika veya vive kulaklığınızdaki kürkün tehditkar toplarına daha yakın olsun!

Hilarious çıktılar

Araçlar ve süper güçleri yığını söylemiş miydik? Jet Packs ile Yangını Solunum Yeniliyor mu? Kontrol. Zıplayan yavru kedi kafeinli muameleler üzerinde hyped? Bitti. Ne oluşturacaksın?

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 veya üstü. İşlemci: Çift çekirdekli 2 GHz işlemcisi veya daha yüksek. Bellek: 2 GB RAM Grafikler: GeForce 460 / Radeon HD 5850 / Intel HD 4600 en az 1024 MB video RAM ile. DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 2 GB mevcut alan Ek Notlar: Sadece masaüstü oyun için minimum.

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 veya üstü. İşlemci: Çift çekirdekli 2 GHz işlemcisi veya daha yüksek. Grafikler: NVIDIA GEFORCE GTX 970, AMD RADEON R9 290 eşdeğeri veya daha iyi. DirectX: Sürüm 9.0c Ek notlar: Sanal gerçeklik oyunu için minimum.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
79
TELİF HAKKI İHLALİ