Super ComboMan: Smash Edition Full İndir Oyun indir

Süper Comboman: Smash Edition full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Süper Comboman: Smash Edition - Süper Comboman, Wacky Karakterleri ve Hızlı tempolu dövüş oyun savaşı ile yıkılabilir bir etiket tabanlı dünyada set ile renkli bir vuruş. Sıvı ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Interabang Entertainment

Publisher: Flashman Games

sürüm tarihi: 22 Ağu, 2017

tür: eylem, macera

Crispy Combo Eylem

Yeni bir aksiyon kahramanı girin. Funked Up Mullet Nugget'ı, yüksek sesle Hawaii gömleklerinin kullanıcısı, çikolatalı kurabiye yiyen ve konuşan bir fanny paketi sahibinin (evet, konuşan bir fanny paketi) sahibi olan Enerjik Bir Adalı. Adı mücadelelerdir ve 'yapabileceğiniz tek şey' tutum, dönen bir kazık sürücüsü olan ve ateş topu ile eşleşecek olan bir "tüm" işçi sınıfı kahramanı.

Dodoco adında dev bir inşaat organizasyonundan bir Baddies ve Mega Boss'un bir ordusunu savaşmanıza yardımcı olun. Canlı seviyelerde travers, Klasik 2D avcı oyunlarından ilham alan güçlü hamlelerin kilidini açın ve iş arkadaşlarınızı yol boyunca bir maaş çekimi için tuğla duvarlarla yumruk atarlar. Mücadelelerin, bu eylemde bulunan 2D macerasında ve erkek kardeşinin kafasına bir çatıda tutmasına yardımcı olun.

Özellikler

Anahtar fetürleri: 2D mücadele oyunu ilham verici eylem (seni sevdiğini biliyorsun) - Smash, Counter Punch ve Fortres Classic 2D platformu harekete geçti ve Dodoco haydutlarının bir ordusunu Dövüş Hareketleri ile doğrudan çıkıyor Klasik 2D Dövüş Oyunları Taşıma listesi. Mega Manga Bosses & Amp; Talking Fanny Paketleri (Açık Bullet Noktası) - Seğirme oyun becerilerinizi test edin ve mücadelelerin güvenilir flopping tarafı tekme, Flappy, Talking Fanny Pack'in yardımı ile büyük etli patronları yapın. Mücadeleler asla evini onsuz bırakmaz. Kilit açma ve amp; Unleash - Dodoco Baddies'u yenerek saklayın ve kendinizi ateşin üst kesimi, hava çizgisi ve OLE stand-by Dalış Kick'i gibi yeni güçlü dövüş hareketlerinin kilidini açmak için zor kazandığınızı harcayın. GO COMBO CRAZY - Killer Kombos'u Rafa ve Combo Store'da kilidini açabileceğiniz güçlü perks etkinleştirin. Perks - Düşmanlarını yenmek için yüksek sesli bir Hawaii tişörtünden ve konuşan bir fanny paketi alacak. Sonsuz şut gibi güçlü perks etkinleştirin ve düşmana ritmi koymak için parry'yi iyileştirin.

Minimum: OS: Windows 7 veya üstü İşlemci: 2.80GHz işlemci Bellek: 4 GB RAM Grafikler: 512 MB VRAM ile video kartı Depolama: 3 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
45
TELİF HAKKI İHLALİ