Super Helmets on Fire DX Ultra Edition Plus Alpha Full İndir Oyun indir

Süper Kasklar Üzerinde Süper Kasklar Dx Ultra Edition Plus Alpha Ücretsiz İndir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Süper Kasklar Üzerinde Dx Ultra Edition Plus Alpha Çılgın Bir Taraf Kaydırma Eylem Platformer oyunudur.

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: n / a

Publisher: n / a

sürüm tarihi: n / a

tür: eylem

Süper Kasklar üzerindeki Süper Kasklar DX Ultra Edition Plus Alpha Ripper Games tarafından geliştirilmiştir ve Gamesboosters, Ripper Oyunları tarafından yayınlandı. 15 Şubat 2016'da piyasaya sürüldü.

Süper Kasklar Üzerinde Süper Kasklar DX, eski okul oyunlarına çok sayıda başını sallayan, hardcore runner oyunu ve bir tutam rpg lite elemanları ile karıştırılmış çılgın bir kaydırma eylem platformer oyunudur.

Anahtar fetürleri:

    Klasik Yan Kaydırma Koşu Oyunu. Hızlı refleks tabanlı oyun kullanılarak yüksek zorluk. Hayatta kalmak istiyorsanız, atlamayı ve çömelmeyi fethetmeniz gerekecek. Yürüyen zorluk ve patronlarla hikaye modu. Şehir, Mısır, Gelecek de dahil olmak üzere 5 Worlds ... Usule ilişkin olarak oyun davranışınızdan öğrenecek olan seviyeler. RPG-Lite Stat tabanlı Challenge Mode En sevdiğiniz karakterini değiştirebileceğiniz. Daha iyi kayıtlar elde etmek için çalışırken size yardımcı olacak çeşitli beceriler. Popüler karakterlerin kilidini açmak ve oynamak için 10'dan fazla karakter!

    Minimum:

34
TELİF HAKKI İHLALİ