Super Life of Pixel Full İndir Oyun indir

pikselin süper ömrü full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Pixel'in Süper Hayatı - Oyun geçmişi aracılığıyla görev yaparken piksel katılın, nesillerin en ikonik video oyun sistemlerini teleporting. Atlamak, atlatmak ve oynamak zorunda ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: SUPER icon LTD

Publisher: Whitemoon Dreams, Inc.

sürüm tarihi: 20 Aralık, 2018

tür: macera

Oyun geçmişi aracılığıyla görev yaparken Piksel'e katılın, nesillerin en ikonik video oyun sistemlerini ışınlayın. Hepsini, bulmacalar ve düşmanları her turda almak için bekleyen tüm tuzaklara, bulmacalara ve düşmanlara hayatta kalmak istiyorsa zıplamak, atlatmak ve oynamak zorunda kalacak. Taşı, düşünün, zıplayın veya ölün. Slogan pikselinin, tarihi yolculuğundaki bir sonraki konsolun kilidini açmak istiyorsa yaşaması gerekir.

Oturma, oynanabilir bir video oyun tarihi Müzesi'ne girin: üç yılda üç on yıl boyunca uzanan bir müze, 19 tarihsel olarak ilham alan konsolu ve 100'den fazla seviyeye sahip bir müze. Keskin şeyler, kötü niyetli ve serbest düşme müzesi - içinde öleceğiniz. Çok. Ve eğlence sadece başlıyor.

Bu klasik konsollar için nostaljik olup olmadığınız veya bu sizin ilk yaşındasınız, şimdi oyun geçmişi yapma sırasıdır!

* Piksel yaşamını destekleyenler için teşekkür ederiz, mevcut kullanıcıları ücretsiz pikselin süper hayatına yükselttik! Şu anda, Super Edition sadece PC'de kullanılabilir. MAC ve Linux kullanıcıları veya piksel deneyiminin orijinal ömrünü tercih eden PC'deki olanlar, "BetA'lar" sekmesini seçerek "Klasik" sürümü hala oynayabilir.

Adım 1: Kütüphanenizden, piksel veya pikselin süper ömrü hayatına sağ tıklayın ve "Özellikler" ye tıklayın

Adım 2: "BetA'lar" sekmesine tıklayın ve "Klasik" yapıya seçilip kapanır. Pixel'in yaşamın klasik versiyonu indirecek ve kütüphanenizde mevcut olacaktır. İsteğe göre sürümler arasında geçiş yapmayı her zaman seçebilirsiniz. *

Oyun Özellikleri:

8 ve amp tarafından ilham aldı; 16 bit eras

Wizened Profesör pikseliyle bir yolculuğa çıkın ve Gaming'in altın çağını tekrar ziyaret edin. Klasik 8 ve amp'tan büyük bir çeşit güzel piksel sanatın bulunması; Amiga, SNES, Mega Drive, Commodore 64, Apple II, Oyun Boy, NES, ATARI 2600, ZX Spectrum & AMP gibi 16 bit oyun sistemleri; Ana Sistem!

Klasik oyunları tekrar ziyaret edin

Mega Man, Castlevania, Zelda, Öfke Sokakları, Shinobi, Metroid, Wonder Oğlan, Pitfall, Sonic & Amp; Daha. Turrican, Uridium, Jet Set Willy, James Pond, Rick Tehlikeli, Pers Prensi, İmkansız Misyon, Sürgün ve AMP gibi bilgisayar efsanelerini tekrar ziyaret edin. daha fazlası.

Minimum: OS: Windows XP + İşlemci: SSE2 talimat seti desteği Bellek: 1 GB RAM Grafikler: DX9 (Shader Model 2.0) Yetenekleri; Genellikle 2004'ten bu yana yapılan her şey çalışmalı DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 500 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
59
TELİF HAKKI İHLALİ