Super Markup Man Full İndir Oyun indir

Süper Markup Man Ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Süper Markup Adam, web geliştirmeyi uygulamanın ve HTML ve CSS'nin temellerini öğrenmenin en iyi eğlencesidir. Kodlama becerisi gerekmez!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: roppy chop Studios

Yayıncı: roppy chop Studios

sürüm tarihi: 16 Ağu, 2016

tür: casual, bulmaca

2D bulmaca platformu bağlamında HTML ve CSS'yi öğrenin! Süper Markup Man, herhangi bir kod yazmadan gerçek web geliştirme uygulamalarını öğretir. Etiketleri ekranın etrafına taşıyın ve web sitenizin gerçek zamanlı olarak oluşturulmasını izleyin. Web sitenizi her seviyeyi geçmek için önizleme ile eşleştirin. Oyun şunları içerir:

* Not: Yalnızca ücretsiz oyun ve CSS modu Yerel CO-OP desteği. Oyuncu 2 ayrıca bir Gamepad kullanması gerekir (Xbox 360 denetleyicisi önerilir).

Anahtar fetürleri: 100 seviye / alıştırma A, IMG, Güçlü ve EM gibi temel etiketleri kapsayan HTML modu Daha gelişmiş işaretleme ve şekillendirme için CSS modu Yerel Co-op * Sizi ayak parmaklarınızda tutmak için isteğe bağlı "hata" ayarı Gerçek HTML dosyalarına seviyeleri dışa aktarabileceğiniz ücretsiz oyun modu

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: 2 GHz çift çekirdekli Bellek: 2 MB RAM Grafikler: Donanım Hızlandırılmış Grafikler Özel Bellek ile Depolama: 116 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
60
TELİF HAKKI İHLALİ