Super Meat Boy Full İndir (ALL DLC) Oyun indir

Oyun / 16 May 2013

Süper Meat Boy full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Süper et çocuk - rezil, sert, çiviler platformer, oynanabilir bir kafa yengeç karakteri (buharla özel) ile buharda geliyor!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Takım eti

Publisher:

sürüm tarihi: 30 Kas, 2010

tür: eylem, macera

Süper et çocuk, bir tuvalet giyen bir kavanozdaki bir kavanozdan kız arkadaşını kurtarmaya çalışan (bandajlardan (bandajlardan yapılmış olan) bir kavanozdan kurtarmaya çalışan animasyonlu bir et gibi oynadığınız tırnak platformu kadar zordur.

Etli kahramanımız duvarlardan, vızıltı testerelerinin denizlerinden, eski iğnelerdeki mağaralar ve havuzlar yoluyla sıçrayacak. Onun iyiliğini feda etmek onun demselini sıkıntıda kurtarmak. Süper Meat Boy, Mega Man 2, Hayalet ve Goblinler ve Super Mario Bros. 2 (Japon bir) gibi klasik NES başlıklarının eski okul zorluğunu getiriyor.

Zordan ruhun zorluğunu arttırmak, SMB'yı perili hastaneler, tuz fabrikaları ve hatta cehenneme sahip olmasına rağmen et çocuğunu sürükleyecektir. Ve eğer 300+ tek oyuncu seviyesi yeterli değilse, SMB, Epic Boss dövüşlerinde, seviye editöründe, bir seviye editörü ve kilidini açma sırları, çözgü bölgeleri ve gizli karakterlerde atar.

Anahtar fetürleri: Hikaye modu, 5+ bölümü kapsayan 300'den fazla seviyeye sahip Kafa Yengeç Olarak Oyna! (Buhar özel) 33 Meşru Başarılar Seni diğer oyunlara çözecek olan çözgü bölgeleri Minecraft, Bit.trip, VVVVVV ve Machinarium gibi popüler indie başlıklarından 16'nın üzerinde kilitlenebilir ve oynanabilir karakter Epik patron dövüşleri Tam Seviye Editör ve Düzey Portal (Ocak 2011) Bir hikaye, bu yüzden hareket eden senin hayatının geri kalanında uyumak için kendini ağlatacaksın.

OS: Microsoft® Windows® XP / Vista / 7 (Windows 8 resmi olarak desteklenmiyor) İşlemci: 1.4GHz veya daha hızlı Bellek: 1 GB RAM Grafikler: Son 4 yıl içinde yapılan grafik kartı (Pixel Shader 3.0, Vertex Shader 3.0) DirectX®: DirectX® 9.0C Sabit Disk: 300 MB Denetleyici Desteği: Microsoft Xbox 360 Denetleyicisi veya Doğrudan Giriş uyumlu Kontrol Cihazı
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
19
TELİF HAKKI İHLALİ