Super Robot Jump Jump Full İndir Oyun indir

süper robot atlama atlama full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent kırılmış durumda. Süper Robot Jump Jump, basit bir kontrol şemasına sahip 2D platformdur. Co-Op GamePlay'e sahip, tek başına ya da bir arkadaşınızla mücadele edebilirsiniz. Hatır bir şekilde hazır olun ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Beyond Technical Inc.

Publisher: ötesinde Teknik

sürüm tarihi: 31 Mar, 2016

tür: eylem, macera

Süper Robot Jump Jump, basit bir kontrol şemasına sahip 2D platformdur. Co-Op GamePlay'e sahip, tek başına ya da bir arkadaşınızla mücadele edebilirsiniz. 80+ seviyede iki zorluk modu ve dört patron ve dünyanın her biri kendi zorlukları ile çalışmak için çok zor bir zamana hazır olun.

Süper Robot Jump Jump, bir robotla ve beyni (CPU) yanlışlıkla bir maceraya çıkıyor. Çeşitli dünyaları keşfederken, büyük bir macera ve şaşkınlık hikayesini öğreneceksiniz. Orta ila yüksek beceri oyuncuları için hafif yürekli bir platformdur.

Çok eğlenceli, zorlu ve hızlı oyun ileride yatıyor. Bu robotik maceranın sonuna getirmek için birçok kez belirli bir ölümle karşı karşıya kalacaksınız.

Minimum: OS: Windows 7 x32 İşlemci: Intel Core2 Duo 2.4GHz / AMD Athlon 64 x2 Bellek: 2 GB RAM Grafik: HD grafik kartı DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 1 GB mevcut alan Ek Notlar: Oyun daha düşük sistemlerde çalışabilir, ancak çerçeve hızları ve VRAM sorunlara neden olabilir. Düşük uçlu makinelerde manuel olarak belirten VRAM, karşılaştığınız sorunları çözebilir.

Önerilen: OS: Windows 7 / Windows 10 x64 İşlemci: dört çekirdek veya daha yüksek herhangi bir şey Bellek: 4 GB RAM Grafikler: Daha İyi HD Grafik Kartı DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 1 GB mevcut alan Ek notlar: xinput gamepads destekler
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
39
TELİF HAKKI İHLALİ