Super Seducer : How to Talk to Girls Full İndir Oyun indir

Süper Seducer: Nasıl Kızlarla Konuşulur Ücretsiz Download PC oyunu Doğrudan Bağlantı ve Torrent'te kırılmış durumda. Süper Seducer: Kızlarla Nasıl Konuşulur - Yüksek Lisans Kendisi, Richard La Ruina, bu inanılmaz derecede değerli canlı eylem baştan çıkarıcı olan Richard La Ruina'dan öğrenin.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: RLR Training Inc

Publisher: RLR Training Inc, Red Dahlia Interactive

sürüm tarihi: 6 Mar, 2018

tür: çıplaklık, simülasyon, gündelik, strateji, macera, rpg

Kadınlarla yeteneklerinizi bir sonraki seviyeye çıkarmaya hazır mısınız?

Super Seducer, dünyanın en gerçekçi baştan çıkarıcı simülatörüdür. Sizi günlük senaryolarda (bir kahve dükkanı, ofis, bar) koyar ve ne istediğinizi, güzel kadınlarla nasıl oynadığını görmek için pratik olarak yapmanızı sağlar.

Hareketlerinizi, ünlü baştan çıkarıcı Guru Richard La Ruina (Maxim, Erkek Sağlığı, BBC, Piers Morgan'da), Psikolojiye ve Yüzlerce Gizli Sıra'ya girdiğiniz her seçim için size geri bildirimde bulunur. diğerlerinden ayrı baştan çıkarma ustaları.

İşte alt satır: Oyunda doğru seçenekleri yaparsanız, hayatınızdaki doğru seçimler yapacaksınız.

Öyleyse, söylenecek şeylerden kaçındıysanız, arkadaşınızın içinde sıkışıp kaldıysanız ya da hareketinizi ne zaman yapacağınızı bilmiyorsanız - o zaman bu oyun aşk hayatınızı sonsuza dek dönüştürür.

Kim olduğun, kaç yaşında olduğun ya da neye benziyorsun - Super Superucer'ı oynamayı bitirdiğin zaman, daha önce uluslararası görünen kadınları çekip tutabileceksiniz.

Temel özellikler:

Chick Magnet - bu tatlı rakamları, "Hacks" denenmiş ve gerçek cazibesini kullanarak bir profesyonel gibi elde etme yolunuzu büyütün.

Baştan Çıktı Okulu - Yüksek Lisans, Richard La Ruina, Avrupa'nın En Çok Satan Guru ve En Çok Satan "Doğal: İstediğiniz Kadınları Zevksizce Çekmek" Yazarını Keşfedin. p>

Kendi maceranızı seçin - Süper Seducer, oyuncuların yeteneklerini test etmeleri için on bir saat süren canlı aksiyon görüntüleri, 520 seçenek ve çoklu sonlar içerir. Bir kadınla konuşurken hiç çılgın bir düşünceniz varsa, bu oyuna dahil olduğu iyi bir şans var ve nasıl oynadığını göreceksiniz.

Minimum: OS: Windows 7 veya üstü İşlemci: Intel Core I3 4. Nesil Bellek: 4 GB RAM Grafikler: Intel HD Graphics 4000 Depolama: 12 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

part 1

megaup

part 2

megaup

part 3

meganz

part 1

meganz

part 2

meganz

part 3

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 3

uptobox

part 1

uptobox

part 2

uptobox

part 3

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 3

google

part 1

google

part 2

google

part 3
50
TELİF HAKKI İHLALİ