Super Strawberry Man Full İndir Oyun indir

süper çilek adam full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Süper Çilek Adam, Misyonu meyveli şehirdeki barışı eski durumuna getiren çilek adamının biyografisine dayanan 2D eski okul eylem platformudur.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Anamik Majumdar

Publisher: Anamik Majumdar

sürüm tarihi: 2 Nov, 2018

tür: gündelik, eylem, macera, atıcı

Süper Çilek Adam, Misyonu meyveli şehirdeki barışı eski haline getiren çilek adamının biyografisine dayanan 2D eski okul eylem platformudur.

Çilek adamı ve yoldaşları meyveli şehirlerde birlikte yaşarlardı. Görevleri şehri askeri saldırılardan korumaktı. Bir gün, yoldaşlarından biri gruptan ayrıldı ve kötü adamlarla sona erdi ve karanlık suikastçı adı verilen şeytani çilek adamı oldu. Meyveler kentinin askeri gücünü vurmak için masum çilek askerlerini öldürmeye başladı. Ancak çilekli adam şu anki duruma katlanmadı. Tüm düşmanlarını herhangi bir maliyetle ortadan kaldırmak için bir silahla başladı.

Çilek adamı şehirde barışı geri yükleyebilecek mi?

Temel özellikler:

Geliştiriciden Not: Müzik hariç, piksel sanat, animasyon, karakter tasarımı, seviye tasarım, programlama yaptım. Umarım oyunun tadını çıkarırsın.

Anahtar fetürleri: Oynamak için 11 seviye! Çok sayıda tuzak ve zorlu durumlar! Çeşitli düşman türleri! İki çeşit ateşleme modu! 3 patron savaşları! Meyve ve diğer eşyaları toplayın!

Minimum: OS: Windows XP, Vista, 7, 8 / 8.1, 10 İşlemci: Çift çekirdekli 1 GHz veya daha yüksek Bellek: 2 GB RAM Grafik: 128 MB video belleği, Shader Model 2.0+ yeteneğine sahip DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 30 MB Mevcut alan Ses kartı: Herhangi bir uyumlu ses kartı

Önerilen: OS: Windows 7, 8 / 8.1, 10 İşlemci: Çift Çekirdekli 2GHz + Bellek: 4 GB RAM Grafikler: 256 MB video belleği, Shader Model 2.0+ yeteneğine sahip DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 30 MB Mevcut alan Ses kartı: Herhangi bir uyumlu ses kartı
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
63
TELİF HAKKI İHLALİ