SUPERHOT: MIND CONTROL DELETE Full İndir (v4.0.13) Oyun indir

Superhot: zihin kontrolü full ücretsiz indir PC oyunu direk indirda kırılmış durumda ve torrent. Superhot: Zihin Kontrolü Sil - bizden biri. BİZDEN BİRİ. Hala sayıca, hala kurtuldu. Düşmanlar senin etrafında yavaş hareket şiddeti fırtınası içinde girdap. Savaştan sonra savaş, her biri ....

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: superhot ekibi

Publisher: superhot team

sürüm tarihi: 7 Aralık, 2017

tür: eylem

Zihin Kontrolü Sil, SuperHot evreninde belirlenen bağımsız bir genişletmedir. Orijinal süperhotun doğrusal doğasında haydut benzeri bir bükülme olarak tasarlanmıştır. İyi kanıtlanmış tür tanımlama biçiminde, SuperHot: Zihin Kontrolü Sil, tüm dünyada zihinleri etkileyen yavaş hareket savaşının aynı sarhoş edici ritminde damıtar ve genişler.

Oyun sizi onlarca giderek daha zor zamanlar boyunca zorla hareket edecektir. Her biri sizi daha güçlü hale getirecek ve sizden gizlenen sırları sistem tarafından deşifre etmek için size daha yakın hale getirir. Güçlü yeteneklerin kilidini açarken ve yeni oynanabilir karakterlere erişim kazanırken, düşmanlarınız sizi durdurmak için daha güçlü, daha akıllı ve daha umutsuz olacaktır.

Gelin ve yıpranmaya katılın. Erken erişimde oynayın. Sistemin sizden öğrenmesine izin verin.

SuperHot Rogue benzeri genişleme Erken Erişim Hype! Şimdi Ne Beklenmeli?

Anahtar fetürleri: Her biri kendi kendine özgü yeteneği ve oyun değiştiricileri olan ilk 3 oynanabilir zihin. İlk birkaç düzine mücadele zorluğuyla karışan ilk düzine yeni oyun seviyelerinin bir kaleydoskopu. Yeni silah, yetenekler ve düşman türlerini sürmek için yeni animasyon ve AI sistemleri. Hitpoint Sistemi ve Power-Up Mağazası, size düşmanlarınızı ezmek ve onların senden önce sürdüğünü gördüğünü bildirmek için. Yeni düşmanlar, böylece onları tamamen yıkıcı potansiyelinizle tamamen ezmeden önce sizi biraz zorlayabilirler. Prosedür Rogue benzeri, çekirdek oyun döngüsüne pişmiş olan nesiller, daha uzun, daha karmaşık hikayeler anlatmamızı ve tonlarca tatmin edici bir oyun tatmin edici bir oyun sunmamızı sağlıyor. Henüz bir hikaye değil - çok hızlı bir şekilde fazla şımartmak istemiyoruz, bu yüzden bir sonraki birkaç güncelleme oyun parlatma oyunu hakkında olacak.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 10 İşlemci: Intel Core2Quad Q6600 2,40 GHz Bellek: 8 GB RAM Grafikler: GeForce GTX 650 (1024 MB RAM)

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 10 İşlemci: Intel Core I5-4440 3,10 GHz Grafikler: GeForce GTX 660 (2048 MB RAM)
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
48
TELİF HAKKI İHLALİ