SuperTrucks Offroad Full İndir Oyun indir

supertrucks offroad full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Supertrucks offroad, Arcade / Nes Classic 'Ironman Super Offroad'tan ilham alan bir yukarıdan aşağıya yarışçısıdır.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Meltdown Interactive Media

Publisher: Meltdown Interactive Media, Dijital Fiş

sürüm tarihi: 12 Oca, 2018

tür: yarış, eylem

v1.5 güncelleme yakında geliyor !!!

Henüz en büyüğü olacak Big 1.5 güncellemesinde meşguldüm.

Güncelleme, daha gerçekçi bir sürüş davranışına sahip daha akıllı AI kamyonları olan tamamen yeni bir AI sistemi içerecektir.

Oyun, yepyeni raylar ve oyun için geliştirilen sanat eserleri ile tam bir revizyona sahipti. 1.5 güncellemesi, eski parçaların bazı remaksiyonlarına sahip olmanın yanı sıra 10 yeni parça içerecektir.

Ayrıca, diğer birkaç düzeltmenin ve iyileştirmeler yapıldı.

Supertrucks offroad, Arcade / Nes Classic 'Ironman Super Offroad' tarafından ilham alan bir yukarıdan aşağıya bir yarışçıdır, sizi kaplamayı kolaydır, ancak ustalaşması zor!

Çeşitli offroad stadyumlarında ve hava koşullarında diğer kamyonlara karşı yarış ve bonus etkinliklerinde yarışın ve yeni liderlik kayıtlarını belirleyin ve kamyonunuzu yükseltmek için büyük para kazanın!

Anahtar fetürleri: Klasik yukarıdan aşağıya veya kovalamaca kamera görünümünde yarış Gerçek zamanlı çok oyunculu arkadaşlarınıza karşı yarış Kum, çamur ve kar iz koşulları Kariyer modunda ilerledikçe engel kursunun, uzun atlama ve zaman deneme olaylarının kilidini açın Yarış yeteneğinizi geliştirmeye yardımcı olmak için yükseltme için 6 kamyon bileşeni Kamyonunuzun görünümünü çok çeşitli çıkartmalar, boyalar ve lastik seçenekleriyle özelleştirin Kariyer modu sizi ABD'de 7 şehre götürür, her biri kendi şampiyonu ve üstesinden gelmeniz gereken zorlukları olan

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: Celeron Bellek: 2 GB RAM Grafikler: NVIDIA veya ATI DirectX9 uyumlu grafik kartı DirectX: Sürüm 9.0 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 250 MB Mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 10 İşlemci: Intel I3 Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA veya ATI DirectX11 uyumlu grafik kartı DirectX: Sürüm 11 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 250 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
54
TELİF HAKKI İHLALİ