Surgeon Simulator Full PC indir

Surgeon Simulator 2013 Full indir

Büyük kalp ameliyatı yapabilir misiniz?
Surgeon Simulator 2013 hayat kurtaran bir ameliyatı gerçekleştirmeye çalışmak gibi zor bir görevi yeniden canlandıran ücretsiz bir oyundur.

Surgeon Simulator 2013′te cerrah Nigel Burke'ün rolünü oynarsınız. İşin cilvesi şu ki, Nigel'in hiçbir tıbbi vasfı yok – ortada sadece sen, bazı cerrahi araçlar ve bir vücut var. Oyunun amacı bir kalp nakliyle başlayarak, çeşitli operasyonları en düşük kan kaybıyla olabildiğince hızlı bir biçimde tamamlamak.

Oyunu başlattığınızda, Surgeon Simulator 2013, oyun süresince de devam eden, Holby City Hastanesi'nde çekilen İngiliz hastane dizisi “Casualty”den alınmış müzikle açılıyor. Cerrahın elini fare ya da klavye ile kontrol ediyorsunuz, ancak fark edeceğiniz ilk şey Surgeon Simulator 2013′ü kontrol etmenin aşırı derecede zor olduğu. Her bir parmağı ayrı ayrı kontrol ediyorsunuz, ki bu kendi içinde ustalık isteyen bir şey, ancak gerçekten en zor olan şey araçları seçmek ve onları organları kesmek ve tedavi etmek için kullanmak.

Surgeon Simulator 2013′te yapacağınız ilk birkaç denemeyi kaçınılmaz olarak berbat edeceksiniz ve zavallı hastanızı parçalara doğrayacaksınız. Ben, göğüs kafesini bir testereyle yok etmeden ve sonrasında yanlışlıkla hastanın iki akciğerini de yüzüne fırlatmadan önce, yedek kalbi odanın diğer köşesine uçarak göndermeyi başardım – bütün bunlardan sonra hastanın hiç şansı yoktu.

Ameliyatın sonunda, ameliyatın nasıl gittiği, son kalan kan düzeyi, ameliyat süresi ve derecelendirmesini içeren bir hüküm tarafınıza verilecek. Yine de, Surgeon Simulator 2013′te hangi araçlara ihtiyacınız olduğunu ve bunları nasıl kullanacağınızı bilmek inanılmaz derecede zor. Oyun içi kimi yönlendirmeler ya da açıklamaların olması, her bir operasyonu kan banyosuna çevirmeyi önlemek adına daha iyi olurdu.

Surgeon Simulator 2013′te bazı şaşırtıcı ses efektleri var – daha çok Nigel Burke'ün işler yanlış giderken ve hastanız elinizden kayıp giderken doğu Londra şivesiyle “Yoo, Hayır!” ve “Yüce İsa!” demesi gibi. Bununla birlikte, Casualty dizisinin müziği çok fazla tekrar ediyor ve bu hastane temalı TV dizisinin hiç yaratılmamış olmasını dilemenize yol açıyor.

Surgeon Simulator 2013 gene de, bir yandan insan vücudu hakkında epey eğitici olmasının yanında, diğer yandan büyük bir kalp ameliyatının karmaşıklığını da canlandıran eğlenceli bir simülatör.


Boyut:200-mb
Sıkıştırma: Rar / Şifre:rupi
Tarama: ESET Nod32 Av. / Durum Temiz
Platform: Windows Tümü


Surgeon Simulator 2013 Full-2013

Alternatif Link

Surgeon Simulator 2013 Full-2013

Alternatif Link

Surgeon Simulator 2013 Full-2013

 

89
TELİF HAKKI İHLALİ