Surgeon Simulator: Inside Donald Trump Full İndir Oyun indir

Oyun / 01 July 2016

cerrah simülatörü full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Cerrah Simülatörü, bir üst düzeyde bir operasyon SIM'dir, parti-siyah mizahı, hayat kurtarıcı cerrahi ile birleştirir. Burke, bir daha az olan bir cerrah olur.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Bossa Studios

Publisher: Bossa Studios

sürüm tarihi: 19 Nis, 2013

tür: simülasyon, eylem, gündelik, vr, bulmaca

Malpraktice mükemmel yapar.

tıp fakültesinde yedi yıl hoşlanmadı mı? Surgeon Simulator ile ameliyat masasına doğru atlayın; Üstündeki bir operasyon SIM'i, hayatı kurtaran ameliyatın tüm ciddiyetiyle, korkunç karanlık mizahı bir araya getirir.

Nigel Burke'nin rolünü üstlenerek, geleneksel olmayan bir araçlar için bir tutku olan bir cerrah, TF2'den, gerçekten bir tür anatomik yapıya sahip bir uzaylı olan TF2 gibi hastalarda kritik prosedürler gerçekleştirir. ve Amerika Birleşik Devletleri'nin 45. başkanı - evet, Bay Donald J Trump, kendisi!

şeytanik olarak zor kontrolleri (her bir parmak, farklı bir klavye düğmesi tarafından ayrı olarak kontrol edilir), tiyatroda, koridordaki yüksek basınç prosedürleri, koridordaki yüksek basınç prosedürleri ve yüksek bir arkadaki hareketli işlemler gerçekleştirin. -Speed ​​ambulans. Sabit eller? Evet, bu yardım etmeyecek!

2017 için güncellendi, Cerrah Simülatörü şimdi A & Amp; E'nin genişletme paketini içerir. Slicker (ve genellikle sticker!) Grafik, ek prosedürler, tüm yeni ortamlar ve (kalp) pompalama film müziği konuşuyoruz.

Ama sonra tekrar, kozumda olsaydık ... doğru?

Minimum: OS: Windows XP İşlemci: 2.0 GHz Bellek: 2 GB RAM Grafikler: NVIDIA GeForce 7800 GT veya daha iyi DirectX®: 9.0 Sabit Disk: 500 MB HD Boşluk Ses: DirectX9.0 uyumlu ses kartı Ek: Klavye gerektirir. TouchPad destekli, ancak fare en iyi oyun deneyimi için şiddetle tavsiye edilir.

Önerilen: OS: Windows 7 İşlemci: 2.0 GHz veya daha iyi Bellek: 2 GB RAM Grafikler: Radeon X850 veya karşılaştırılabilir DirectX®: 9.0 Sabit Disk: 500 MB HD Boşluk Ses: DirectX9.0 uyumlu ses kartı Ek: Klavye gerektirir. TouchPad destekli, ancak fare en iyi oyun deneyimi için şiddetle tavsiye edilir.
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
17
TELİF HAKKI İHLALİ